Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most ezért vége? Mit gondoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ezért vége? Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

A pasim szakított velem tegnap. Előtte 2 napig nem keresett, tegnap felhívtam, hogy mi van, erre ő gúnyosan azt mondta hogy "csakhogy eszedbe jutottam".

Majd elmondta, hogy ez így nem működik, mert már elege van belőle, hogy mindig ő keres telefonon én meg egyszer sem hívom őt. Meg hogy milyen érdekes, hogy a második nap nem hívtam fel, csak a harmadik este.

Mondtam neki, hogy beszéljük meg de ő hallani sem akar róla. vagyis rólam. Azt mondta megint csak gúnyosan, hogy "nem szeretnélek többet zaklatni". Elköszönt és letette. Azóta nem veszi fel, és az sms-eimre sem válaszol.


Ez tényleg ekkora probléma? Most akkor komolyan gondolta?


2010. júl. 19. 08:40
 1/6 anonim ***** válasza:
igen , ez pont ekkora probléma, énis ebben a cipőben járok 18/f
2010. júl. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

megsértődött, mert ilyen kis hülye


vagy


legjobb védekezés a támadás alapon indokot keresett a szakításra, mertmár becsajozott, vagy nem csajozott be, de szakítani akar.

2010. júl. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen ez nagy probléma.Mert úgy érezte,hogy egyoldalú a dolog és téged ő nem érdekel.Ezt csak azért mondom így mert én is épp ebben a helyzetben voltam,havonta kétszer taliztunk,egyszer sem keresett közben,néha rámeresztett egy smst,hogy él még,de ennyi,semmi több...Nem érdekeltem...Mindig én kerestem.elegem lett belőle,és ő is bevallotta hogy azért nem keresett mert nem akart.
2010. júl. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"legjobb védekezés a támadás alapon indokot keresett a szakításra, mertmár becsajozott, vagy nem csajozott be, de szakítani akar." <--EZ

Van persze egy hangyaf­asznyi esély rá, hogy tényleg ilyen kis érzékeny mimózalelke van, de ilyenekkel általában inkább a lányok szoktak előjönni.

2010. júl. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Timi?
2010. júl. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


Nem ő a barátod? De komolyan... Ezt a srácot sajnáltam mikor olvastam. De ha csak most fordult elő hogy nem kerested, akkor pusztán csak indok, az ilyenért sírni sem érdemes...

2010. júl. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!