Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok? Vége van?

Figyelt kérdés
Kb 1 hónappal ezelőtt megismerkedtem egy ffival. Kapcsolatnak indulat a dolog, de korkülönbség miatt és még más egyéb dolgok miatt, összejárogatós, összebújós, alkalmi dolog lett az egészből. De szinte minden nap vagy minden másnap keresett. De egyszer csak abba maradt a dolog, a hét közepén meguntam és írtam neki. Kicsit punnyatagos volt, kicsit szomorkás, de rövid ideig elbeszélgettünk. Aztán meguntam és írtam neki, h nem tudom, h mi a baja velem. Azt írta, h semmi, csak mostanában ilyen a hangulata. Ez 2 napja történt, azóta nem keresett, se telefonon se chaten, pedig most is fent van. Sztetek megakarja szakítania "kapcsolatot"? De akk miért nem mondja a szemembe? Vagy vmi más bánthatja? Megkérdeztem vna tőle, de mondta, h ne is kérdezzem, h mi a baja. nekem viszont hiányzik és vele akarok lenni, és bánt ez az egész(és igen tudom, h érzelmeket táplálok iránta) De neki vajon mi lehet a gondja?
2011. szept. 16. 19:22
 1/5 anonim ***** válasza:
lehet hogy lett neki vki más
2011. szept. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Gondoltam rá én is, de vmiért az érzem, h nem. nem nagyon szokott ismerkedni, engem is elég érdekesen ismert meg. De akk az utolsó beszélgetésünknél miért nem mondta meg a frankót?
2011. szept. 16. 19:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Talán írj rá konkrétan hogy te szívesen találkoznál ma vele.HA hideg rideg és lekoptat akkor valószínű nem akar téged se látni se komolyabban foglalkozni veled.De akkor mond meg neki hogy te nem vagy benne az egyoldalú dolgokban.De szerintem egy hét múlva keres amikor kangörcsöt kap.Én már csak tudom 2 évig éltem ilyenben.
2011. szept. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem, nem, én nem keresem többet. Majd ha keres akkor elmondnom neki a szitut. Közel 2 hét alatt am nem kapott kangörcsöt?
2011. szept. 16. 19:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyugi pár nap és keres.De ha látja fent vagy akkor nem ír sztem ne sokra számits,és zárd le minél előbb ezt a kapcsolatot.Ne járj úgy mint én hogy nem fojtottam el az eljén és most meg szenvedek mint egy ló..
2011. szept. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!