Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet túlságosan, "fojtogatóan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet túlságosan, "fojtogatóan" szeretni valakit?

Figyelt kérdés

Attól kezdek félni, hogy én ilyen vagyok. Sok filmben láttam már ezt a fajta szeretést és magamra ismertem... 21L amúgy.

Mikor barátommal vagyok, folyton ölelgetni, puszilgatni akarom. Éjjel csak úgy tudok aludni, ha ölel, vagy ha én ölelem. Állandóan szexelnék, mert iszonyatosan vonzódok hozzá. Szeretem csak úgy... nézni. Mikor alszik, vagy telózik, vagy bármi. Szeretem nézni, mert csodaszépek a szemei és a szeplői. Szeretek hozzá érni csak úgy. Az arcát simogatni. Beleszagolni a hajába, vagy beletúrni a szakállába.

Ha külön vagyunk szeretek neki írni, hogy mennyire hiányzik. Akkor is ha 1 napja vagyunk külön. Szeretem neki írni akár naponta többször, hogy szeretem, gondolok rá stb. Én minden napomat és minden szabadidőmet vele tölteném, de az elején letisztáztuk, hogy neki kellenek a "me time" napok, tehát átlagosan heti 1-2 estét külön vagyunk. Meg hát ugye dolgozunk.

Én szeretem meglepni. Szeretek kimenni elé. Szeretem ha virágot vesz nekem, vagy ha bármilyen aprósággal meglep, akár egy csokival. Nagyon romantikus típus vagyok, ő annyira nem, de amúgy törődő és kedves. Mindig érdeklődik, ha velem van ő is bújik és minden hülyeségem elnézi, nagyon szeret. Ezt érzem. De azt is érzem, hogy én valszeg őt jobban. Ilyen másnál is előfordult már?


2019. nov. 24. 21:38
 1/8 anonim ***** válasza:
4%
Kuka a csávó. Velem jöjj össze, a tenyeremen hordozlak azért, amilyen vagy. Hú, de kívánlak téged! Erotikus, ahogy fogalmazol.
2019. nov. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
7%
Nem neveznélek annak, inkább ő az aki nem igazán rád vágyik, hanem simán csak "azért jó vagy jobb híján"
2019. nov. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%

Nekem miért nem jön össze ilyen barátnő :(, én is állandóan szexelnék, csak nincs kivel :D.. bár fene tudja, azért nekem is kellene néha a magán szféra, de csak úgy pár órára. Szóval nem zavarna ha itt lenne mellettem.

Bár nem jó, és ezt megtanultam sajnos, hogy mindig ott lógni a másikon, megunja idővel az egyik a másikat.

Meg csak kiéleződnek olyan dolgok, amiket nem szeretsz a másikban. Lehet most még élvezi, de idővel csak teher lenne az állandó rajta lógásod.

2019. nov. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Az exem ilyen volt hogy nagy lánggal égett, de sajnos hamar kialudt és félre ment. Remélem te nem ilyen vagy kérdező, remélem továbbra is jól meglesztek és boldog maradtok.

f/26

2019. nov. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%
Én is ilyen lány vagyok :( azt hittem találtam valakit aki pont olyan ,mint én,de így pár hónap után látom,hogy ő egyáltalán nem ilyen. Neki elég max 2 nap belőlem...Nekem meg egyáltalán nem és rendesen fájdalmat okoz ez ..Szerintem nincs is olyan ember aki ezt jó szemmel nézné,mert eddig senkinek sem tetszett ez a fajta szeretet.
2019. nov. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nyitókérdésedre: igen, lehet valakit túlságosan, fojtogatóan szeretni.

De szerintem te azért itt nem tartasz.


Annyit jegyeznék még meg, hogy a legtöbb párkapcsolat (sőt baráti kapcsolat) olyan, hogy az egyik fél jobban szereti a másikat, jobban ragaszkodik a másikhoz, mint viszont. Nagyon ritka, ahol egyformán szeretik egymást.

2019. nov. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A fojtogató szeretet nem szeretet igazából hanem valamilyen sérülés kivetülése. Birtoklás, kapcsolatfüggőség, a teljes rátelepedés a masikra mert valaki ugy erzi hogy egyedül keptelen elni stb


Kerdező te csak nagyon szerelmes vagy a leirtak alapjan. Persze igy is lehet terhet rakni a masikra engem is idegesktenei kicsit ha ugy erzem hogy en vagyok a masik elete ertelme. Eleg a sajat életem felelőssége, nem kell még egy..

2019. nov. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, lehet. Az elején és fiatalon még valamelyest normális.
2020. jan. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!