Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudok túllépni azon, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok túllépni azon, hogy túlságosan megkedveltem a párom egyik barátját. Mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Több mint három éve vagyok együtt a párommal, sok közös tervünk van, szeretem, veszekedni sem szoktunk. Azonban van egy barátja aki eleinte egyáltalán nem tetszett, sőt inkább unszimpatikus volt számomra. Rengeteget találkozunk hármasban, mert mióta ismerem nem volt barátnője, így velünk csinál sokszor programot. Az évek alatt egyre jobban megkedveltem, nem külsőleg tetszik, hanem a személyisége fogott meg nagyon, a humora jobb mint a páromnak és figyelmes is velem. Ha megkérem valamire a párom, hogy pl. fogja meg a táskámat amíg csinálok valamit ő hamarabb nyúl érte mint a párom.Azt nem tudom, hogy neki tetszem-e, de társaságban sokat néz, ha nevetünk akkor mindig összenézünk. Nemrég mondta a párom, hogy vele elutasító, velem viszont egyre többet beszél, többször keres engem mint a haverját.

Próbáltam kerülni, volt hogy direkt lemondtam minden programot amiben ő részt vesz, de hiányzott és nem múltak el az érzéseim. Ez már legalább egy éve tart. Nagyon rosszul érzem magam emiatt, a párom jó ember és már ezt is egyfajta megcsalásnak érzem, hogy más iránt is érzek. Volt valaki hasonló helyzetben mint én?

Mi történt? El fog múlni valaha ez az érzés, ha már egy éve tart?



2019. nov. 6. 11:55
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Amíg nem elégíted ki a vágyaidat, addig kísérteni fog. Megoldás? Megszakítani vele minden kapcsolatot.
2019. nov. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az első mondja. Nem ok nélkül nem volt még nője. Lehet valami baja van. Egyébként segíthetnél neki ismerkedni. Boronáld össze valami ismerőssel. Ne találkozz vele, és ne hívd magatokkal. Nem kell mindenhova utánfutóval menni. Másrészt baj van a kapcsolatoddal ha ilyen befolyásolható vagy.
2019. nov. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én leülnék a sráccal és vallanék, illetve akkor közösen legyen valami megoldás kitalálva.
2019. nov. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te csak élvezed a figyelmét.
2019. nov. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer mar kiirtad, azt varod ha megint kiirod majd megoldjuk mi?
2019. nov. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kérdező, ha valóban minden rendben lenne a kapcsolatotokban, akkor nem imponálna neked, hogy a párod egyik barátja csapja neked a szelet. Ha korrekt akarsz lenni, most leállítod a srácot, mint a huzat. Gondolom neked se tetszene, ha a párod meg a hátad mögött egy hozzád szintén közel álló embert, pl. az egyik barátnődet fűzögetné.
2019. nov. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!