Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom nem akar eljönni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem akar eljönni karácsonykor pedig így is ritkán találkozunk?

Figyelt kérdés

Van egy 13 éves lánya, aki szerintem nem kedvel. Az okát nem tudom, gondolom mivel tini utál mindent.. különösebben nem adtam rá indokot. Szóval neki nincs kedve karácsonykor eljönni hozzam. Ezért a párom se jön így. Rosszul esik, mert így egyedül leszek karácsonykor, nem azt kertem, hogy ne legyen a lánnyal, hanem hogy hozza el öt is. De mivel utál sose jön hozzam. Telefont nyomkodni tvzni nálam is lehet.

Egyszer elkísértem őket valahova és a leányzó elkezdte sürgetni az apját, majd megpróbált kizárni , en csak annyit hallottam a szobábòl, hogy kattan a zár és azt mondja az ajtó túloldalán “ nem érdekel”. Akkor megkérdeztem tőle, hogy te ki akartál zárni?? Azt mondta, ő nem tudta, hogy velük akarok menni, hat nem a piacra megyek??

Aztán meg ott vagYok és nem is köszön. Hogy hozzam se szól... az nem is érdekel. De köszönni se köszön. Kertem az apját, hogy szóljon neki, hogy legalább ennyit tegyen meg. De valahogy csak nem szólt érte. Szóval nem tudom meddig van értelme így foglalkozni ezzel a pasassal? Nekem is van gyerekem nyilván neki is vannak hibái de ő 4 éves, nem lehet őket összehasonlítani.


2019. nov. 25. 05:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
48%
En keresnék mast
2019. nov. 25. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Az anyjához nem lehetne lepasszolni a gyereket?

Ha csak hétvégi apuka, akkor nem érdekes, úgyis ritkán látod.

Amúgy igencsak tehetne valamit az apuka, hogy jobb legyen veled a lánya kapcsolata.

Az én párom fia egy borzalom volt, ha nincs az anyja, már kinyírt volna minimum.

De ő pedagógus volt, tudta nagyon kezelni a helyzetet.

2019. nov. 25. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj lehet hogy neveletlen a kiscsaj, de nem a te dolgod megneveleni és ha az apját ennyjre nem érdekli az nem jò jel.

Viszont ha van gyereked akkor megérted hogy a párodnak a gyereke az első.

És igen egy 4 évest nem lehet összehasonlítani egy 13 évessel ,egy 4 éves sokkal könnyebben alkalmazkodik.

Vagy beszélsz a pároddal (az is lehet hogy a lánya nehezen viseli a mozaikcsaládot csao így jön ki rajta) hogy azért viselkedjen vagy ez nem fog működni.

2019. nov. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Vele el a lány ugyhogy kikerülhetetlen.
2019. nov. 25. 08:34
 5/12 anonim ***** válasza:
Nincs értelme ezzel a pasival foglalkoznod.
2019. nov. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
53%

A karácsony a gyerekekről szól, nem a random p uncikról.


Ha komolyabbat akarsz a pároddal, akkor beszélj a helyzetedről, de ne a karácsonyt akard ellopni egy gyerektől.

2019. nov. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Másfél éve vagyunk együtt. Mit jelent ez a szo hogy random?? Tavaly itt voltak. Akkoriban még nem laktak együtt.
2019. nov. 25. 10:14
 8/12 anonim ***** válasza:

Leülnék mégegyszer az apjával beszélni, hogy itt most vagy a sarkára áll és határt szab a leányzó viselkedésének, vagy felesleges kapcsolatban maradni.

Az apuka felelőssége ez, nem a tied. Igenis nyomatékosítsd, hogy tennie kell valamit ezügyben.

Gondolom a kisláby rühell, mert elveszed az apját, vagy fél, hogy pótanyja akarsz lenni stb.

Lehet meg kéne próbálnod, mint barátnő közeledni hozzá, esetleg egy őszinte, nem szemrehányó beszélgetés segíthetne.

2019. nov. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A gyerek is gaz meg az apja is. Gondolom a kiscsaj iranyitja a dolgokst az apjanak nincs beleszolasa. Azért nem beszel vele mert nem bir a saját kolykevel. Ha téged ennyibe nez ez a ficko akkor lapat! Mit gondolkozol ezen?
2019. nov. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem is le kellene ülni a kiscsajjal beszélni! Attól, hogy szétmentek a szülei, még nem várhatja el, hogy az apja egyedül legyen! Meg igenis mondja el mi baja, az nem megoldás ha duzzog mint egy buta tini! Az én barátnőmnek is van 2 lánya. Eleinte voltak fentartásaik velem szemben, de sikerült elfogadniuk, mert látták, hogy jól megvagyunk az anyjukkal, és nekik az volt a lényeg, boldognak lássák őt. Az oda-vissza megvan, hogy a gyerekeink az elsők, de nincsenek is kirekesztve, mert gyakran megyünk közös programokra.

Az apjának is el kellene gondolkodni most mit is akar? Mert ha ilyen a kiscsaj, és nem tesz semmit,és te te otthagyod, attól még a következő nővel is ugyanígy fog bánni, és mindenkit el fog majd marni mellőle!

2019. nov. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!