Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csak ritkán akar velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak ritkán akar velem szeretkezni a párom?

Figyelt kérdés

Tudom sok ehhez hasonló kérdés van az oldalon még sem volt egyik sem teljesen ugyan olyan eset mint az enyém.

A párommal 1,5 éve vagyunk együtt és igazából ez a probléma már a legelejétől fogva megvolt csak eddig valahogyan elnéző voltam. Pár hónapja viszont már zavar, sőt napról napra jobban zavar.

A probléma pedig az hogy nem akar velem túl sűrűn lefeküdni, de nincs arról szó hogy ne kívánna mert általában ő kezdeményezi a szexet és sűrűn adja a tudtomra hogy milyen szép és kívánatos vagyok és ha együtt vagyunk sűrűn taperol, amit szeretek is de ez közben beindító is tud lenni. Amivel nem is lenne gond csak hát a páromnak egy hétvégén belül 1 alkalomnál nem fér bele több szex. Jó esetben a hétvégén minden napra kijut a dolog.. de én igényelném egy nap többször is, részben mert ez így ment az előző párkapcsolataimban is és nekem ez teljesen jó volt (mármint a napi 2-5-ig terjedő szex alkalom) részben pedig mert nem megyek el.. és így inkább a szex nekem csak egy előjátékkal ér fel és még várnám a folytatást. A párom olyan kifogásokkal jön ,hogy lenne kedve de fáj meg érzékeny neki oda lent/ nagyon fáradt ehhez/ túl sokat evett vagy pont hogy nem evett és így gyenge??/ nem az a típus aki újra üzembe tudná helyezni a szerszámát ilyen rövid idő alatt (ezt egy időben megértettem mert van ilyen).

Néhány fontos infó pl. hogy mi csak hétvégenként találkozunk (szóval nem élünk együtt)/ én nem kezdeményezek mert nekem megalázó, hogy visszautasít / egyáltalán nem mutatja jelét hogy ne kívánna ha néha napján szexelünk az nagyon jó és mindent megtesz értem amit tud / tuti hogy nem csal meg (ezt nagyon hosszan lehetne részletezni, hogy miért ilyen biztos, úgy hogy én nem fogom és higgyétek el nekem, hogy így van) / már próbáltam vele megbeszélni de mindig ugyan az a válasz. Szóval mit tudnátok nekem tanácsolni, mit csináljak?



2018. febr. 23. 22:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez azért furcsa főleg mert nem éltek együtt. Akkor szokott ellaposodni, mert mindennap látod, de így... próbáltad elcsábítani? Erotikusan rámászni? Sajnos ez tönkreteheti az egész kapcsolatot.
2018. febr. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Igen nekem is ez furcsa, hogy amúgy sem vagyunk túlzottan sokat együtt még sem akarja kihasználni azt a pár alkalmat amikor meg igen.

Persze volt (nem is egyszer), hogy próbálkoztam, de mint ahogyan a kérdésben írtam már jöttek a kifogások,hogy miért nem megy a folytatás.

Mostanra pedig már nem erőltetem.. úgy is tudom mi a válasz és az önbizalmamat sem dobja fel az elutasítás.

2018. febr. 23. 22:35
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem egészen értem. Mi az, hogy ritkán? Szerintem inkább a napi 2-5 az, ami soknak tűnik, nem a napi 1 kevésnek.

De nyilván az a baj inkább, hogy nincs orgazmusod. Talán úgy kellene szexelni, hogy te is elmenj, és akkor nem akarnál még utána 4-szer szexelni.

2018. febr. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Javítom annyiban, hogy nekem arra lenne igényem, hogy amikor találkozunk pénteken este akkor 1 alkalom és amikor másnap együtt töltjük a szombatot akkor meg két alkalom. Ennyire lenne szükségem. Azt a 2-5-ig terjedő dolog mint ahogyan a kérdésben is írtam az az előző párkapcsolatomban volt meg, és akkor is ez az egy héten 1-2 napot találkozunk felállás volt és ez akkor volt szóval a jelenlegi felállásban nekem a napi 2 alkalom az bőven elég lenne.

Az orgazmus dologra áttérve pedig, nem tudom, hogy mennyire vagy jól informált ebben a témában, de sajnos sok nő van akik sohasem élhették meg az orgazmus örömeit és közéjük tartozom én is.

25 éves vagyok és nem részletezném az eddigi szexuális élményeimet, de hidd el nem amatőrökkel volt dolgom.

Igazából gondoltam már erre, hogy emiatt nincs önbizalma a barátomnak és ezért nem akar többet szeretkezni velem, de ha csak az exeimből indulok ki akkor akkor elvileg ez nem befolyásoló tényező.

Persze az emberek nem egyformák úgy hogy kitudja..

2018. febr. 23. 22:50
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha nincs orgazmusod akkor m8ndegy, hogy 1x vagy 10x bújtok össze mert nem vagy kielégítve.

Keress fel szexuálpszichológust.Ne törődj bele, hogy nincs orgazmusod.

A férfiaknak nagyon önbizalomromboló mikor nem tudnak kielégíteni egy nőt.Lehet ezért sem akar többször szexelni.

Az előző barátaidat valószínűleg nem nagyon érdekelte van e orgazmusod.

2018. febr. 24. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
De akkor sincs orgazmusod, ha maszturbálsz? Csiklóval se?
2018. febr. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Baratnom 30eves ket gyereke van lett egy uj kapcsolata es eleteben eloszor lett orgazmusa.. Szal az hulyeseg h nem lehet.. Lehetne csak valszeg a sajat igenyedet sem.ismered fel! Es sztem is azerr van kevesebb szex mert parodnak onbizalom rombolo h nem vagy képes elélvezni.. Lehet nem mondja mert nem akar megbantani de szerintem igy van... 26N
2018. febr. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Hát maszturbálásnál sincsen orgazmusom mert nem igazán élek ilyennel.

Tudom hogy teljesen normális dolog de nálam ez elég ritka dolog.. max. akkor ha sokáig vagyok egyedülálló, de így párkapcsolatban egyáltalán nem szoktam.

2018. febr. 25. 14:17
 9/11 anonim ***** válasza:
Na itt a probléma
2018. máj. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
szexterapeuta jo lenne nektek, ha minden jó köztetek, ez ne legyen ok a szakításra. :)
2018. jún. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!