Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti szoktatok reggelizni, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szoktatok reggelizni, ha a párotoknál alszotok?

Figyelt kérdés

Nálatok hogyan szokott zajlani?

Egy ideig komolyan alakult a kapcsolat valakivel, azonban egyéb okból kifolyólag vége lett. Amikor nála aludtam sosem csinált reggelit, vagy nem ajánlotta fel, hogy csinál egy kávét vagy bármi, mindenki ment a dolgára. Előtte kora este találkoztunk, de nem mentunk sehova enni, pedig fizettem volna a részemet, semmi anyagi akadálya nem lett volna, mindketten jól állunk, ő meg kifejezetten gazdanak számított hazai viszonylatokban.

Mostanában ott aludtam egy randi után egy pasinál, és hasonló a helyzet. Mit tennétek a helyemben? Úgy érzem egy kedves gesztus lenne legalább megkérdezni, hogy kérek-e valamit, ha már le is fekszünk, és inkább a milliáros kategóriába esik. 20-25 éves korosztályról van szó.



2019. nov. 25. 15:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
98%
Nem voltál a párjuk, csak szexpartner.
2019. nov. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem még az egyéjszakás szexpartnerem is csinált frankón kávét meg melegszendvicset.


Amúgy a párom (mikor még nem éltünk együtt) ágyba hozta a reggelit. Mi nagyon szerettünk egymással házigazdásat játszani, mikor a másik nálunk volt. Most is van néha, ha az egyikünk korábban kel, de már inkább kiszolgáljuk magunkat, nem érezzük furának a másik hűtőjében turkálni, mert nincs olyan :)

2019. nov. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Én még ilyent nem is hallottam.

Kora estétől nem ettél? Én rendeltem volna valamit. Illetve nem is, hanem haza mentem volna. Ez egy egyejszakasnal is alap.

2019. nov. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt olyan pasi, hogy csak szexpartner. Este pizzát hozatott. Reggel teát készített, virslit mustárral, kenyérrel, szóval simán "megetetett reggel is.
2019. nov. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, hogy nem szánta az illető komolynak, csak tényleg kellemetlen szituáció, hogy még ennyire se képes, ha már eltölt egy lánnyal egy éjszakát, pedig szakmailag meg stilusra teljesen intelligens személyekről van szó...
2019. nov. 25. 15:36
 6/15 anonim ***** válasza:
77%
Sajnos nem :( Ő sosem reggelizik, maximum édességet, szóval ha nála maradok éjszakára, akkor addig nem eszem/iszom, amíg el nem megyek (én nem bírok pudingot vagy csokit enni reggelire).
2019. nov. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Az első alkalommal, amikor ott aludtam, nem engedett ki az ágyból, mert övé a konyha. 😄 Csinált bundáskenyeret, főzött kávét és ágyba hozta nekem. Nem kértem rá sosem, de azóta is (15 éve) minden vasárnap ágyba hozza nekem a reggelit (néha az aktuális legkisebbiket is szoptatni 😄). A vacsi többnyire az enyém.
2019. nov. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
64%
Nem jutott eszükbe, vagy fáradtak voltak, vagy gondolta, hogy rohansz, vagy lehet, hogy nem annyira okosak, vagy tényleg csak szexpartnerként tekintettek rád. Nem akartak tőled semmi komolyabbat.
2019. nov. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
85%
20-25 évesen van olyan, hogy csoda, ha eltalál a hűtőig (amiben csak pia van). Nem készültek rád, nem érezték fontosnak, de egy kávé, vagy tea azért a minimum.
2019. nov. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

A barátom (kész mesterszakács :D ) szokott nekem reggelit csinálni, amikor ott alszom.

(hétköznap néha találkozunk, ott meg én állom a reggelit)


Ha épp nincs idő/kedve, akkor kipakoljuk a sonkát,párizsit, sajtot, kenőanyagot, zöldségeket, aztán tartunk egy IKEA-reggelit közösen :D Mindenki összerakja magának.

2019. nov. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!