Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek ezek a szagok nem furcsak? Ti is erzitek a parotoknal?

Figyelt kérdés
Elozo baratomnal nem ereztem ilyen, de a mostaninal neha erzek egy egyedi szagot vagy a szajabol vagy az orrabol, nem is tudom megmondani honnan pontosan. Nem tudom ehhez hozza lehet e szokni? A borenek is van egy jellegzetes szaga. En nem ereztem masnal ilyet.
2017. márc. 12. 12:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Mindenkinek van valamilyen jellegzetes illata, van, akinél erősebb, másoknál alig érezni. Sok dolog befolyásolhatja.


Mondjuk ha a srácnak szaga van, az már régen rossz. Dohányzik esetleg?

2017. márc. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Neha, de ez nem dohanyszag. A borenek jellegzetes illata van de az meg nem zavaro. A szaj es az orr szag az mar erosebb,az neha zavar.
2017. márc. 12. 12:13
 3/22 A kérdező kommentje:
Nem cigany.
2017. márc. 12. 12:14
 4/22 anonim ***** válasza:
63%
Akkor talán a táplálkozásával lehet gond, de én inkább szegényes szájhigiéniára tippelek.
2017. márc. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem szimplán nem vonzódsz hozzá és így minden, még normálisnak is mondható "testszag" zavar rajta.


Pl a legutóbbi exem egy nagyon rendes, figyelmes pasi, de valahogy a kémia nem igazán volt meg, sokszor nem kívántam vele a szexet és mikor szopásra került a sor, amit egyébként nagyon szeretek csinálni, nála egyszerűen már akkor rosszul voltam, ha egy pici íze vagy szaga volt a farkának, ami alap esetben is van, de nála nagyon zavart. Nemis voltunk sokáig együtt...

Ezután jött egy pasi, aki annyira beindított és olyan szenvedélyesen tudunk szexelni, hogy nem érdekel a farkának az íze se semmi más, észre sem veszem, pedig ugyanaz, mint az előző pasimnál. Ennyit tesz a kémia...


Lehet nálad is erről van szó, ha az ember szerelmes vagy szenvedélyesen odavan valakiért, de legalábbis megvan a kémia, akkor nem vesz észre ilyen dolgokat. De az is lehet, hogy csak ápolatlan a csávó és tényleg büdi :D

2017. márc. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
A kemia megvan csak nem vagyok szerelmes
2017. márc. 12. 12:21
 7/22 anonim ***** válasza:
71%
Orrából szagok? xD jézusom még nem is hallottam ilyet! :)) Honnan szedted ezt s csávót?
2017. márc. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha a szag hasonlít az acetonra (körömlakklemosó), akkor esélyes, hogy cukorbeteg.

30/f

2017. márc. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Biztos ismered a mondást, hogy "Még a szagát sem bírja"


Az élet minden területén fontosak a szagok, illatok, a párkapcsolatnál meg egyenesen MEGHATÁROZÓ!

Ne haragudj, ha ezt a példát hozom fel, de az állatvilágban az utódok "tervezésénél" is a szagok a döntők.

Ha ennyire idegenkedsz a párod valamilyen szagától, akkor ezt a kapcsolatot be kellene fejezned, mert nem lesz jó vége!

Egyébként ez nagyon érdekes dolog, hogy kinek, milyen szag a kellemetlen.

Van egy barátnőm, akinek a pasija azért vált el, mert a felesége ki nem állhatta a szagát.

A barátnőm meg odavan az illatáért, mert szerinte eszméletlen finom tejes-vajas illata van a fickónak.

Ugyanezt, az előző asszonya undorítónak érezte és falnak ment tőle.

Nem vagyunk egyformák, nem egyformán működik a kémiánk, szerintem ne erőltesd!

2017. márc. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
60%
Nem hiába van együtt a fül-orr-gégészet, az egész egy nagy átjáróház. Elég alacsony vagyok, ha buszon nagy a tömeg, minden pasinak érzem az orrszagát. Kilehelt szájszag és bácsiszag. Hányinger.
2017. márc. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!