Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, akik nem akarok soha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, akik nem akarok soha apák lenni, rá szoktatok kérdezni a párotoknál, hogy biztosan megjött-e neki adott hónapban?

Figyelt kérdés
Védekezés ellenére is van bennetek valamennyi szorongás, nehogy mégis teherbe essen, megkönnyebbülés, ha adott hónapban menstruál, és nem terhes?

2019. aug. 28. 17:11
 1/10 A kérdező kommentje:
** akik nem akarTok...
2019. aug. 28. 17:12
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
Egy normális kapcsolatban fel sem merül, hogy a másik kamuzik, ill. jelzi, ha késik/nem jön meg. Ha ez a bizalom nincs meg, akkor fel kell húzni egy gumit, ezer sztori volt már arról, hogy a pasi nem, de a nő akart gyereket, és lesz is neki. Elég gáz azon parázni minden hónapban, hogy megjön-e neki, pedig védekeztek is normálisan.
2019. aug. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Félreértesz, egyáltalán nem arra céloztam, hogy a nő kamuzik, és átveri, hanem olyan esetekre, amikor mégis megfogan gyerek, védekezés ellenére is. ezt írtam.
2019. aug. 28. 17:32
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
Ha a bizalom megvan, akkor szerintem nem merül fel. Én is úgy félek a terhességtől, mint a tűztől (nincsenek meg rá jelenleg a megfelelő körülmények), de normális védekezés mellett, plusz lehet látni egy nőn a menzesz időszakát szerintem, nem kell félni. Nálunk kijelentéssel szokott menni, de nem figyeljük görcsösen a naptárat pár nap miatt.
2019. aug. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

# 4 te férfi vagy?

akkor gondolom nagy megkönnyebbülés lehet mikor közli, h. piros napok jönnek.

2019. aug. 28. 17:46
 6/10 anonim ***** válasza:
87%
Olyat kell választani, aki ugyanúgy nem akar gyereket, mint te.
2019. aug. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
olyat a legnehezebb, én azt látom, hogy majd mindenki akar...
2019. aug. 28. 18:18
 8/10 anonim ***** válasza:
41%
Nem, pl én sem akarok. Annyira nem, hogy a szexről is simán lemondanék.
2019. aug. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
# 8 ezt férfiként vagy nőként mondod?
2019. aug. 28. 18:22
 10/10 anonim ***** válasza:
36%

Nőként. De mi a különbség? Hogy nekem van mit vesztenem egy terhességgel, egy férfinak meg csak le kell lépnie?


Én megkapom, ha nem akarok gyereket, ne szexeljek. Csak ezt a tanácsot tudom tovább adni. Ha ilyen nincs, mert "há' azé' én pötsös vagyok, nekem kell a szex", akkor igazából neked sem lehet elhinni, hogy nem akarsz annyira, ha egy kis orgazmuskáért kockáztatsz.

2019. aug. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!