Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire okozna ez nálatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire okozna ez nálatok problémát?

Figyelt kérdés

hogyha valamelyikőtök anyja főzné nektek a vacsorát? Közel lakunk egymáshoz és a párommal egyikőnknek sincs igazán ideje.

Zavarna titeket vagy gond lenne a kapcsolatra nézve?


2019. nov. 26. 08:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem költözök közel semmilyen rokonhoz... :D
2019. nov. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Jó viszonyt ápolok párom szüleivel, anyukája pedig egy igazi tündér, így ha nekik nem jelentene gondot, és ilyen közel laknánk, nekem beleférne ideiglenesen.

De őszintén, se nagyon közel nem szeretek lakni a szülőkhöz, sem ennyire rájuk támaszkodni. Így ha van más megoldás, inkább azt választom.

Igazából nagyban függ a helyzeten, és a viszonyon. Van, akiknél átmenetileg működhet, ha ez segít az előre jutásban.

2019. nov. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Valahol könnyedség, oké. Valahol meg vágytam arra, hogy felnőjek és anyám ne engem szolgáljon. Neki is 24 óra a nap, én tisztelem annyira, hogy ezeket a dolgokat mihamarabb le akartam venni a válláról.
2019. nov. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
49%
Egy picit sem okozna gondot. Miert?
2019. nov. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt hogy kell elképzelni? Anyuka bevásárol, megfőz, dobozba teszi, valamelyikőtök meg beugrik a kajáért hazafelé menet? Ez azért elég gáz a fiatalok részéről.
2019. nov. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ezt azért teszik hogy spóroljunk. Sőt majdnem zokon veszik ha néha főz barátnőm. De érdekes összeköltözés előtt voltak hangok hogy <kivancsi leszek hogy fog sütni főzni >..
2019. nov. 26. 10:48
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van 40+ ismerős (családos), aki hétvégén hazajár, és csomagolnak nekik a hétre. Szerintem nagyon gáz, anyagilag sem szorulnak rá!

Alkalmanként jól jön, de minden nap az túlzás, ráadásul nem is biztos, hogy azt akarnátok enni. Engem zavarna.

2019. nov. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha nem mindennapos, nicns vele gond sztem
2019. nov. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hihetetlen, hogy mennyire életképtelen ez a generáció. Nincs időtök vacsorát készíteni. Ha lenne 3 gyereketek, és munka mellett végeznétek el az egyetemet, akkor ok. De így csak felnőtteset játszó gyerekek vagytok.
2019. nov. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!