Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a páromnak bejön az új kolléganőnk?

Figyelt kérdés
Egy helyen dolgozunk. Jött egy új, 8 évvel fiatalabb nàlunk, kicsit butácska, de tényleg az a tipikus jó csaj, az a típus akibe küldőre akkor sem talál az ember hibát ha akar. A párommal beszéltünk róla, miután egèsz éjszaka kettesben volt vele beosztva (gondolhatjatok milyen erzes volt) és mondta h bejön neki. Ez egy nagyon idióta szotuáció én úgy gondolom. Nyilván észreveheti, láthatja ha valaki szép, de közben mégis azért azcönbecsülésembej odacsap rendesen ez az egész, nem tudom, mondjatok valamit, esetleg valaki volt már îgy? :/
2019. nov. 26. 08:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Legalább őszinte volt, nem tehet róla, ha bejön neki. Ettől még nem fog téged megcsalni. Ha mégis, annyit is ér.
2019. nov. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
36%

Ha elmondja neked, akkor abban a nagyon nagy ritka becsben vagy, hogy nagyon szeret a párod, és nem csak párnak tart téged, hanem barátnak is!

Tudod ne felejtsd el, hogy a pasik másképpen gondolkodnak.

Van a zsánerünk, akit megdugnánk 2-3 hónapig, majd megunnánk és eldobnánk, és van a párjaink akiket egy életre választunk ;)

Mi baj van azzal, hogy téged a párjának választott?

Nem egyedül ez a csinos nő létezik, hanem nagyon sok az utcán is amerre megy a párod.

Azokra miért nem vagy féltékeny?

Pediag azokra jobban kéne féltékenynek lenned, mert egy okos ember nem kezd a munkahelyen (házi nyúlra nem lövünk).

2019. nov. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
19%

A különbség, hogy amikor jön egy jó nő, akkor az bejön a foglalt pasiknak, erről őszintén be is számolnak a barátnőiknek, és többnyire ennyi a történet.

Viszont amikor egy jó pasi érkezik, és az összes foglalt nő bugyija elkezd nedvesedni, akkor ők szépen hallgatnak - aztán az új kolléga jó eséllyel kezelésbe veszi őket.

2019. nov. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
67%

Azzal semmit sem tudsz kezdeni, ha külsőre vonzódik hozzá.A baj majd akkor lesz, ha meg is keféli párszor.

Az ilyen buta, jónő külsejű csajoknál a legkevésbé az ész számít a pasiknak.Számukra az a lényeg, hogy bedughassák nekik, mer' azoknak aranyból van a pinájuk.Holott ugyanúgy folyik, vérzik, büdösödik nekik is, mint egy nem annyira jónőnek.

2019. nov. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem azzal nincs semmi baj, hogy bejön neki, az pedig kifejezetten jó, hogy elmondta neked. Gond akkor lenne, ha a puszta vonzalmon kívül más is lenne, esetleg dolgozna azon párod, hogy legyen.

Ha kényelmetlenül érzed magad, ahelyett, hogy féltékenykednél, vagy a kapcsolatodat mérgeznéd, inkább fejleszd magad. Szerintem semmi gond nincs azzal, ha ilyesmin felbuzdulva több figyelmet szentelsz magadra, vagy épp párodra. Tornázz, egyél egészségesebben, menj el kozmetikushoz...stb. Pároddal pedig beszélgess, teremts jó hangulatot otthon, ahová örömmel megy haza. Aki egy igényes, figyelmes párt megcsal (akár férfi, akár nő), arra rá kell adni a kabátot, és rácsapni az ajtót. Viszont a fejlődés, amin ezen felbuzdulva keresztülmész csak a tiéd lesz.

2019. nov. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Biztos vagyok benne, hogy sok más nőre is azt mondaná, hogy szép vagy hogy bejön neki. Emiatt nem kell féltékenynek lenned.
2019. nov. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
84%
Ha nem egy proli paraszt lenne, azt mondta volna, hogy ja, csinos nő vagy nem néz ki rosszul. Nem azt, hogy bejön. Nekem is van férfi kollégám, aki a jó pasi kategória, de nem mondom, hogy bejön, mert egy ember jön be, az a párom, amögött vannak érzelmek és tartalom, amire alapozhatom, hogy tetszik nekem és amíg vele vagyok, legfeljebb szimpatikus és sármos emberek lesznek körülöttem attól függően, hogy épp melyik előnyös tulajdonságáról beszélek. De ez a bejön annyira megalázó, annyira proli. Muszáj ilyen szövegekkel szétqrni valakinek az önbizalmát és rájátdzani, hogy félreértse és azt higgye, hogy melletted másra kacsintgat?
2019. nov. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
#7-essel értek egyet. A "bejön" kifejezés szubjektív vélemény, és már az érdeklődés is benne van, amit a srác megfogalmazott, ahelyett, hogy objektíven megállapította volna, hogy igen, szép, de nem érdekel, mert téged szeretlek. Nem kell letagadni, ha valaki csinos, vonzó külsejű, de a párunk megbántása nélkül is lehet közölni.
2019. nov. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
18%
7,8, akárhogy is, de az igazat mondta, nem? :D Inkább hazudja, hogy: jó csaj, de nem jön be?
2019. nov. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is a 7-essel értek egyet! Lehet közölni ezt másképpen is! Tetszhet neki más is a párján kívül, külsőre, mint, hogy szép, csinos, de az, hogy bejön az egy kicsit "sok" szerintem.


32/N

2019. nov. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!