Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a páromnak bejön az új kolléganőnk?

Figyelt kérdés
Egy helyen dolgozunk. Jött egy új, 8 évvel fiatalabb nàlunk, kicsit butácska, de tényleg az a tipikus jó csaj, az a típus akibe küldőre akkor sem talál az ember hibát ha akar. A párommal beszéltünk róla, miután egèsz éjszaka kettesben volt vele beosztva (gondolhatjatok milyen erzes volt) és mondta h bejön neki. Ez egy nagyon idióta szotuáció én úgy gondolom. Nyilván észreveheti, láthatja ha valaki szép, de közben mégis azért azcönbecsülésembej odacsap rendesen ez az egész, nem tudom, mondjatok valamit, esetleg valaki volt már îgy? :/
2019. nov. 26. 08:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%
#6-nál a pont. Én ilyen esetben simán használtam volna a "bejön" kifejezést, kb. annyi, mintha azt mondanám, "jó csaj".
2019. nov. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
72%
Sajnálom. Én nem akarnám az ilyet tudni. Semmi önbizalmam nem lenne, szexelnk sem tudnék vele.
2019. nov. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Biztos jó csaj lehetsz..
2019. nov. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!