Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, ha ezek után már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha ezek után már tényleg megundorodtam tőle?

Figyelt kérdés

A párom nem igazan szeret adni magára, már sokszor szóltam neki, hogy hogyan mossa meg a nemiszervét mert így nem szívesen veszem a számba mert rossz íze van.

Most viszont betette a kaput, hogy fürdés után a törülköző olyan barna maradt. Szerintetek ez normális? Vagy én vagyok túl igényes?


2019. nov. 26. 18:17
1 2 3 4 5 6 7
 1/68 anonim ***** válasza:
97%
A törülköző nem összetévesztendő a wc papírral.
2019. nov. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/68 anonim ***** válasza:
100%
Eddig is hogy voltál képes a szádba venni?
2019. nov. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/68 anonim ***** válasza:
100%
Ez förtelem én legyek akármelyik fél akklr sem türnék el ilyesmi dolgokat...kitenném abban a percben....26F
2019. nov. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/68 A kérdező kommentje:
Én vagyok a nő.
2019. nov. 26. 18:19
 5/68 A kérdező kommentje:

Mert,ha nincs orális szex akkor én vagyok a rossz, hogy miért nincs.

Én érzem magam rosszul, hogyha ezeket szóváteszem mert nem ismeri be.

2019. nov. 26. 18:21
 6/68 anonim ***** válasza:
94%
Te josagos atya uristen. Nem tudom az a rosszabb hogy a parod ilyen vagy az hogy te ilyennel vagy. Remelem az utjaink soha nem talalkoznak. 26f
2019. nov. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/68 anonim ***** válasza:
97%

Tehát hagyod magad rákényszeríteni arra, amit nem akarsz, csak fogja be a száját a gusztustalan uraság. Gratulálok.

Én odanyomnám neki az egész napos, pisis, folyásos puncimat, had érezze át a dolgokat nyalás közben.

2019. nov. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/68 anonim ***** válasza:
100%

Elég baj, hogy ez az alapvető igény/igényesség sincs meg benne, és mikor jelzed, még akkor sem iparkodik ezen változtatni.

Adj neki ultimátumot!

2019. nov. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/68 anonim ***** válasza:
81%
Te is ugyanolyan undorító vagy, ha a mosdatlan farkát bekapod. Te jó ég! Ennyit nem érsz meg neki, hogy legalább ott megmossa??
2019. nov. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/68 anonim ***** válasza:
93%
Ez nagyon alja.. egy percig sem lennék ilyen pasival, aki a minimális higiéniát sem ismeri. Mióta vagytok együtt? Te miért vagy ilyen igénytelen?
2019. nov. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!