Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakító ok az, ha nem tudunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakító ok az, ha nem tudunk megegyezni, melyik városban éljünk?

Figyelt kérdés

Elsőre apróságnak tűnik, azonban ha belegondolunk, nem annyira lényegtelen kérdés.

Én a fővárosban szeretnék élni, mivel jelenleg csak ott van olyan munkalehetőség, ami nekem az álmom és ezt nem szeretném feladni. Ő viszont egy vidéki nagyvárosban maradna, nem akar költözni. Eddig kétszer döntöttük el, hogy na költözünk és az utolsó előtti pillanatban mindig kihátrált. Most megmondtam neki, hogy én menni akarok, ha kell egyedül, de szerintem hosszútávon semmi értelme távkapcsolatot fenntartani, mert én nem akarok oda visszaköltözni, ő pedig meg sem próbálja máshol. Azt mondta, hogy fussak akkor a karrier után, ha nekem ez kell. Nagyon sajnálom emiatt feladni a kapcsolatot, de a jelenlegi helyünkön nem érzem olyan jól magam, őt pedig semmivel sem lehet rávenni, hogy jöjjön.

23/N


2019. nov. 26. 18:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
5%
Majd a karriered főz neked egy meleg teát, ha megbetegszel.
2019. nov. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Karriert, tanulmanyt, álmokat ne adj fel senkiert. Főleg nem 23 évesen.
2019. nov. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Persze, van benne igazság, hogy nem a karrierem fog engem szeretni, hanem a párom. Viszont az sem garancia, hogy a párom örökre mellettem lesz, és akkor mindkettőt elveszítettem, ami fontos volt számomra.
2019. nov. 26. 18:52
 4/20 anonim válasza:
100%

Kedves első,


És ha másképp nem tudna elhelyezkeni, akkor majd más eltartja, nyugdíja meg nem lesz?! Ez nem mindenkinek megfelelő alzernatíva.

Én is hasonló cipőben vagyok, csak még van egy kis időm befejezni a sulit, és akkor a barátommal visszatérünk erre a kérdésre. Őt se lehet innen kirobbantani, itt van a baráti kör meg a szülők közel, de én nem fogok munkanélküliként tengődni, ha ezen múlik. Mert neki a kényelemről szól, nekem a megélhetésről...


25N

2019. nov. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
100%
Alternatíva*
2019. nov. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem azzal van baj, hogy mást akartok, hanem ezzel:

kétszer döntöttük el, hogy na költözünk és az utolsó előtti pillanatban mindig kihátrált


Ha valaki így viselkedne velem mey így hülyét kapok csinálna belőlem, otthagynám megrohadni a vidéki nagyvároskájában.

2019. nov. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem gyere a fovarosba :)

Viccet felre teve, ha te erre vagysz akkor szerintem koltozz el. En amikor felkoltoztem pestre mar elotte 2 evvel fel akartam, csak az exem nem akart. Szakitas utan konnyebb volt, most banom hogy akkor hezitaltam.

2019. nov. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
3%
"Viszont az sem garancia, hogy a párom örökre mellettem lesz" ahogy az sem garancia, hogy a karriered nem törik derékba vagy hogy nem lesz olyan munka helyben is, amiért most pestre mennél.
2019. nov. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha a jövőjét egy fiatal arra alapozná, hogy "Mi lenne, ha...?", akkor megette a fene!

A problémát akkor kell megoldani, amikor jelentkezik, nem előre, mert azt sem tudjuk mi lesz a probléma! Szerintem váljatok külön, mert ha a fővárosban valami félre sikerül, csak azt fogod hallani, hogy "Nem megmondtam!?" Pedig nem mondott meg tkp. semmit, csak most még ellenkezett. Tedd, ahogy jónak látod, a jövőt nem sejtheted.

F.

2019. nov. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
99%

8: a munkaerőpiac nem így működik. Ha tudsz, felvesznek, főleg egy fővárosban. Még ha valami rossz csoda folytán nem ia megy a szakmában elhelyezkedés, azon kívül is simán találsz normális melót és elkezdheted valahol.


Ha tanulsz, minél többet fejleszted magad, egyre több lehetőséged lesz, egyra specifikusabb problémákat tudsz megoldani, egyre nagyobb értéked lesz a munkaerőpiacon. Minél több skill, annál több lehetőség.


Ha egy kapcsolatnak alárendelsz mindent, akkor az illető finghat egyet és kidobhat a semmibe. És azt csinálhat veled a kapcsolatom belül is kiszolgáltatott emberként, amit akar. Mert aki mindent egy lapra tesz fel, az kiszolgáltatott. A piacon a pénz beszél, szerződések vannak, minden egyértelmű. A kapcsolatban a másik kényétől függesz.


Minden valamire való fiatal nőnek és férfinek azt tudom csak tanácsolni, hogy építse a saját életét. A tudásât, a karrierjét, akár a kapcsolatait, a testét, tegye magát hasznossá és értékessé, járja a maga útját, élvezze az életét. Útközben meg fogják találni és köré fognak gyűlni a hasonszőrű emberek és lesznek ugyanúgy barátai, lesz ugyanígy kapcsolata. Fiatalok vagytok (vagyunk ☻), lehet kapcsolatban lenni, de leadni meg felhagyni valamivel érte az utolsó dolog legyen. Inkább keressetek olyat, aki nagyjából illik az életetekbe, ne olyat, aki köré kell építeni az életeteket. Közös jövőtök csak azzal van, aki benne van ezekben a dolgokban, az álmaitokban. Aki nem, az nem igazi társ és soha nem is lesz az.


Üdv.: egy nő, aki tudott magának teát főzni náthásan, amíg megvárta, hogy a vőlegénye belépjen az életébe.

2019. nov. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!