Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom hobbija tényleg ennyire rossz lehet egy kapcsolatra nézve?

Figyelt kérdés

Párom versenylövész, héti kétszer jár gyakorolni és a versenyek általában hétvégente vannak. Mondta hogy az előző kapcsolatában ebből volt a vita hogy este 9re ért haza és neki ennyi idő elég volt a párjával de a párjának nem.

Mivel nekem is van hobbim, héti akár 3-4 szer is eljárok edzeni vagy táncolni, ez nekem nem tűnik zavarónak. Természetesen mi nem lakunk együtt ezért egy picit félek hogy eleinte tényleg keveset fogunk találkozni.


2019. nov. 27. 14:39
 1/7 anonim ***** válasza:
91%

Lehet, de nem lesz. Úgy tűnik, hogy te is felfogod, hogy az élet nem csak 0/24-ben való összenövésről áll és neked is van hobbid. Szóval, no para.

Ettől függetlenül vannak olyan emberek, akik folyton a másik nyakán lógnának.

2019. nov. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem neked tök más mentalitásod lehet, mint a korábbi párjainak, ezért sokkal jobban összeilletek. Neked is vannak hobbijaid, gondolom nem vagy az a típus, akinek az egész élete a párja körül forog, nem igényled a folyamatos összetapadást. Ha mindketten ilyenek vagytok, akkor meg tudjátok beszélni, meg tudjátok érteni egymást és nem fog rámenni a kapcsolatotok.
2019. nov. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%

Alapvetően azt mondanám mint a többiek. A megfogalmazását viszont ízlelgetném még egy kicsit: "neki ennyi idő elég volt a párjával, de a másiknak nem". Hát nem tudom, ez nekem nagyon úgy hangzik hogy csak úgy volt mellette valaki, mert miért ne, amúgy meg lehet tojt rá erősen.


Heti két alkalom esett ki tehát állítólag, ami valljuk be nem egy hatalmas szám. Persze lehetett házsártos az ex, de akkor azt úgy fogalmaztam volna hogy nem hagyott nekem személyes teret. Lehet erősen túlgondolom egy mondat alapján, de nekem ez azt sugallja, hogy nem különösebben érdekli ki van épp az életében.

2019. nov. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%
Mit nem adnék azért, ha találnék egy ilyen felfogású nőt magam mellé. Az én exemnek folyamatosan az volt a gondja, hogy miért megyek edzeni, mire hazaérek 8 óra és így keveset vagyunk együtt. Hozzáteszem, neki semmi hobbija nem volt, ahogy véget ért a munkája 3-kor, hazament és azt várta, én mikor érek haza. Én alapból 5-ig dolgoztam, mire hazaértem volt fél 6 is. Utána kicsit szusszantam, aztán mentem edzeni. Miatta már az edzésekről is lemondtam, de a legnagyobb hiba volt amit tehettem, ugyanis hiába maradt abba a nyafogása, boldogtalan voltam, hiányzott a mozgás. Azóta megfogadtam, hogy senki kedvéért sem fogok soha lemondani a hobbimról, ami már szinte nem is hobbi, inkább egy életforma.
2019. nov. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Utolsó, nekem most ugyanez a bajom, de én nem mondtam le az edzésről. Nem is akarok.

De ha neki fordítva haverok vannak, vagy család, akkor az persze tök normális, hogy este 10-kor hazaessen. Én nem is nyavalygok amiatt. Nekem az a bajom, hogy ő nyavalyog nekem. Ott tartok, hogy szakítok konkrétan...

2019. nov. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok még: én sem érek haza előbb 8-nál edzés után,de ezt is sérelmezi

31n

2019. nov. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor jol bele tud loni a likba...
2019. nov. 28. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!