Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnek ebben a helyzetbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnek ebben a helyzetben, ha nem all mellettem?

Figyelt kérdés

Panikbeteg vagyok ket eve, de inkabb csak erosen szorongok. Panikrohamom mar masfel eve nem volt, csak eros szorongasos hohullamom. Gyogyszert is szedek ra, minimalis adagot, a doki meg az elejen azt mondta, lehet ez is eleg lesz. Paromtol mar akkor megkaptam a negativ jelzoket, a gyogyszer szedeset elkezdve par honapra egy veszekedesnel a fejemhez vagta, hogy nezzek magamra, gyogyszerfuggo vagyok. Ami nem igaz, mert 0,25os xanaxot veszek be egyet egy nap elalvas elott, a fel szem antidepimmel. Ha valaki kerdezi a tarsasagban, hogy miert nem iszok, volt, hogy odamondta "na mondjad miert nem iszol", mintha bunos lennek es szegyellnem kene. Nem en akarok szarul lenni, es nem erti meg. Mielott nem szedtem gyogyszert meg azt vagta a fejemhez, hogy velem nem lehet elmenni sehova, mert mindenhol rosszul leszek. Az se volt jo, de ez se. Most felmerult par honapja, hogy abbakene hagynom a szedeset, termeszetesen nagyobb mertekben az o nyomasa miatt. Viszont az elmult 1-2 hetben rosszabbul vagyok, mint szoktam. Ejszaka felebredek, ilyenkor elkezdek aggodni, hogy miert nem birok visszaaludni, ezaltal kesz is a szorongasos rohamom, napkozben is sokat agyalok rajta, erzem is magamon, mintha horrorfilmet neznek es varnam, hogy mikor ijedek meg. Ki tudom magam zokkenteni, mert hat muszaj is, de ahogy ezt most meseltem paromnak, az volt a velemenye, hogy "akkor mondjad a dokinak, hogy emelje az adagot, azt' nyugtatozd magad halalra". Simulekony voltam, eddig. Miert vagyok en kevesebb, mert gyogyszert kell szednem? Azt hiszi en iranyitom es jon a szokasos minden fejben dol el monologgal. Persze, amig nem tapasztaltam meg milyen szr erzes eg, addig en is ezt mondtam. Hibasnak erzem magam, amiert gyogyszerhez nyulok, es abszolut nem konnyiti meg a dolgot. Elegem van... Komolyan elgondolkoztam a szakitason most mar. Pedig nem erzem, hogy gond lenne a kapcsolatunkban, mindent megad, figyel ram, de ez a mentalis betegsegekhez valo hozzaallasa mar elegge taszit. Ez nem betegseg szerinte, a pszichologia baromsag. Jaj, de ha masnapos az persze betegseg, arra jo a gyogyszer, arra jo a Cataflam, azzal termeszetesen nincsen semmi gond...

Volt, hogy elmeselte nekem, hogy o elgondolkozott a jovonkon, hogy mivan ha en kesobb bekattanok fejben. Mondtam, hogy basszus nem skizofren vagyok, csak szorongok. Sirni tudnek, komolyan. Hogyan lehetne ezt kezelni?


2019. nov. 27. 17:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
74%
Azt tereld el, ha az működik, meg az utána következő agyalást is. Gyakorold, egyre jobban fog menni, végül elfogadható szinten lesz, de csak ha gyakorlod és nem hagyod magad. A xanaxot meg majd ha úgy döntesz, hogy letennéd, cseréltesd le a dokival valami lassabbfelszívódásúra, mert ez a legszemetebb az összes közül.
2019. nov. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Gondolkodtam itthoni terapian, de nem tudom hogy kezdjek neki. Jartam anno pszichologushoz, de csak beszelgettunk, hol felszinesebb, hol melyebb dolgokrol, amit itthon a paromnak ugyanugy oszinten elmeselek. Nem volt soha gondom az, hogy elfojtom a problemaimat.
2019. nov. 27. 18:25
 13/14 anonim ***** válasza:
36%

Előbb magyarázza el szakember, aztán azokat odahaza próbálgathatod, magadra szabhatod. Mondd meg neki,módszerekre tanítson erre és erre, a bullshit dumákat hagyjátok. Tanítsa meg, had gyakorold. Pár hét és tudod otthon beépíteni a rutinodba ezeket, de ne otthon kezdd.

Vezess naplót, osztályozd mindig hogy érzed magad. Ha elcsüggedsz, lapozz vissza és meríts erőt abból, hogy fejlődsz és folytasd.

2019. nov. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ne tereld el aranyszőrű, neki nem a pánik a problémája, hanem az a suttyó paraszt, akit valamiért párjának hív.

Társaságban égeti, hogy gyógyszert szed? - miközben részegre issza magát!? WTF

"Hibasnak erzem magam, amiert gyogyszerhez nyulok, " - ez a hiba, nem az orvos szavának követése.

Ha nekem beteg volt bármelyik nőm, ott ugráltam körülötte, hogy mi segítsek, nem pedig a halálba kívántam.

Kicsit ismerem a jelenséget, azért van az a gyógyszer, hogy segítsen. Segit is. Akkor meg használd. Ezt a suttyót meg tedd ki az életedből!

Képzeld, ha netán még gyereketek is lesz, azt is halálba kívánja majd, ha nem iszik vele?

2019. nov. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!