Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szakítanátok ebben a helyzetben vagy nem?

Figyelt kérdés

Alapvetően elég sok problémám van a párommal, sokat gondolkodtam már a szakításon, azonban most volt egy vitánk ami után vészes közelségbe került a dolog. Most elgondolkodtam, tényleg jó e az nekem ha szakítok.

Nem igazán tudom mit tegyek, ha együtt maradunk meg lesznek azok a problémák amik eddig is, de ha szakítoklehet utólag megbánnám a dolgot.

Voltatok már hasonló helyzetben?


En F/28

Ő N/25


2019. nov. 24. 16:08
 1/9 A kérdező kommentje:
Úgy is mondhatnám, megszólalt a lelkiismeretem, s azt mondja maradjak vele, az eszem viszont inkább elengedné.
2019. nov. 24. 16:10
 2/9 anonim ***** válasza:

Boldog vagy ebben a kapcsolatban?

Mert ha nem akkor egyértelmű,hogy mindkettőtöknek jobb lenne ha szakítanátok.

2019. nov. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ez konkrét dolgok nélkül nehéz, de az érzéseid a fontosak..

Amennyiben állandó problémák vannak, és rezeg a léc folyamatosan, akkor az nem jó kapcsolat, és nem érdemes megfeszülni érte!

2019. nov. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Semmi konkrétum, gratulálok...
2019. nov. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Konkrétan annyi hogy Ő el akar költözni onnan ahol most élünk. Mindketten dolgozunk, jól keresünk. Viszont nem érzi jól magát itt, én viszont igen. A gond hogy van most egy életünk amit nagy nehezen raktunk össze, úgy ahogy működik. Sok energiánkba belekerült, s ezt most ő felrúgná egy másik megoldásért ami vagy jó lesz vagy nem.
2019. nov. 24. 18:18
 6/9 anonim ***** válasza:
Mit érzel iránta legbelül? Én is hasonlón gondolkodom..
2019. nov. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Azt érzem hogy legbelül egy szerethető, bújós lány. Azonban sokszor számító, a legtöbb ismerősömet vagy rokonomat negatív figuraként jellemzi, folyton rosszakat mond róluk. Ezen kívül trehany, inkább én vagyok a háziasszony mint ő. Nem fontossági sorrendben kezeli a dolgokat, meg sok más még.
2019. nov. 24. 22:57
 8/9 anonim ***** válasza:
Túl sok negatív dolgot írsz róla, ez azt jelenti, hogy már tudod, hogy szakítani fogsz. Egyébként kb. ugyanilyen problémával küzdő ismerősöm most válik csak ott 3 gyerek súlyosbítja a helyzetet.
2019. nov. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Elég jól látod a problémát.

DE! Nem megbánni fogod, csak fájni fog egy darabig.

De akkor is a csalódás, hogy többet gondoltál valakiről.

Te vacilálsz. Alibiket gyártasz. Ragaszkodni probálsz.

Ne hagyd hogy te legyél a végén elhagyva, mert az sokkal jobban fog fájni!

2019. nov. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!