Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ebből lehet gond vagy csak én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből lehet gond vagy csak én látok rémeket?

Figyelt kérdés
Összejöttem egy sráccal kb 3 hete aki alapból jó fej meg aranyos meg minden de van vele 1 gond még pedig , hogy nem tudott túl lépni még az exén akivel kb 2 hónapja mentek szét 6 év után. Úgy tudom a csajt el is jegyezte de megcsalta a srácot a csaj. Kicsit aggódom ez miatt . Beszéltünk róla mert nagyon látszik rajta ,ha szóba kerül a csaj olyan nyomott kedve lesz meg nem szívesen beszél róla. Mondjuk letiltotta a csajt facen, instán meg minden meg az összes haverját szóval nem tudom lehet lehet csak én láttok rémeket ?

2019. nov. 27. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Mi lenne ha nem beszélnél róla? Akkor talán nem löknéd vissza a depibe és lenne arra sansz, hogy idővel elfelejti annyira, hogy tovább lépjen :D
2019. nov. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
soha nem kezdünk olyannal,aki nincs túl az exén. de majd rájössz.
2019. nov. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez nem túl bíztató.

Konkrétan:szar.

Pótlék vagy, ha nem is akarja

2019. nov. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne kezdj vele, nem lesz ez jó.

Nekem is most ért véget egy hosszú kapcsolatom, hát senkinek se kívánom, hogy most próbálkozzon mert az pótlék lenne csak. Valaki aki kedves meg az üres óráiban velem legyen, legyen kivel aludni meg önbizalmat építeni de szeretni nem tudnám mert 2 hónap semmi, ott még javában szeretheti az ember az exet vagy csak annyira nem érez magában erőt új kapcsolatra.

2019. dec. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!