Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátlótól hízni?

Figyelt kérdés

Barátnőm szedi a tablettát már lassan 2éve. Felszedett pár kgt. 154cm és 67kg.


Rendszertelenül eszik sokszor este 9kor tud csak a munkája miatt vacsorázni.

Emellett ülő munkát végez egész nap.


Én azt mondom nem a tablettától hízott. Tény h nádszál sosem volt de ennyi plussz nem volt rajta. Reumás problémái vannak ezért nem akármit tud sportolni. A doki is mondta h figyelnie kéne pláne ha gyereket akar majd.


Ő a tablettát okolja, könyebb ráfogni mint beiktatni mozgást.


Rendben h okozhatja a tabletta ill. genetika is, de ha az ő állítása lenne igaz akkor sok százezer nő lenne elhízott, mert nem csak ő az egyetlen nő aki tablettát szed.


Csúnyán szépen mindenhogy mondtam már neki..


2019. nov. 28. 19:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
61%
Nagyban befolyásolhatja, igen. Ha este eszik, az sem kéne baj legyen, de akkor ugye a szemétkaja a valószínűbb a kései időpont miatt. A kaján kéne változtatni. Főzzetek mondjuk előre valami egészségesebbet, amit magával vihet és úgy még koplalni sem feltétlenül kell.
2019. nov. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
0%

Kifogás kifogás.

Párom is szedi,ja de mellette heti 3 edzés plusz 2 kardió és diéta,nincs se kenyér,se semmi tészta,kevés CH van,sok fehérje minőségi húsok,zöldség.


Párod csak kifogásokat gyárt,én ezzel a gondolkodással lapátra tenném.


Egy étrendet írass már vele össze,de tényleg írja le mit eszik.

2019. nov. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Igazábol azert se értem mert gyereket akar. Doki mondta hogyha gyereket akar mindenképp oda kell figyelnie a diétára és a paleolit diétát javasolta neki.


Nem értem hogy a gyerek akkor miért nem motiválja hogy figyeljen és diétázzon.


Alap kajákat eszik főként csirkehús krumpli tojás teljes kiőrlésű kenyér light kóla nádcukor. Eszik csokit napraforgó magot sós chipset néha..

2019. nov. 28. 19:39
 4/19 A kérdező kommentje:
illetve durum tésztát
2019. nov. 28. 19:40
 5/19 anonim ***** válasza:
0%

Nádcukor kuka,kenéyr kuka,kóla kuka,chips kuka.

Na ez mind szemét.


Egyen pufirizst,főtt tojást,csirkemellett,marhahúst,halat,rizst,édesburgonyát,zöldésget,igyon zöld teát,vizet.


Na ez a ,,genetika" meg kifogásai,sz_rul kajál totál.

2019. nov. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
16%

Bla bla bla.

Én is szedek fogamzásgátlót már vagy 5 éve és nem híztam tőle semennyit.


Biztos van akinek ez által a hormonjai által elkezd hízni, de nálatok nem hinném , hogy ezaz oka, :)

2019. nov. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
50%
7 éve szedem a fogamzásgátlót, ugyanazt a márkát. Nem híztam tőle.
2019. nov. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Igen de ugyebár izületi problémaí és reumatikus gondjai vannak így nem akármilyen sportot űzhetne.


De amikor beszélünk róla akkor látszik h nem gondolkodik el h lehet igaza van..hanem rávágja!

Egyszer már lefogyott 54kgra. baromi jó volt nem győztem dícsérgetni most meg már szóvá teszi h nem dícsérem..bár anno azt mondta h jol erezte magát de csontváznak..


Nem szép de már mondtam h kövér vagy, van rajtad fogni való poci stb. hátha..de abszolút nem bántja az önérzetét..

2019. nov. 28. 20:05
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Alig szexeltek, azért felesleges tablettát szedni. Térjetek át a gumira. Dupla haszon, mert azt nem felejti el "véletlenül". Aztán kiderül, hogy tud-e fogyni. Az ugyanis lehet, hogy nem ettől hízik, de sok esetben a tabletta miatt kínszenvedés minden dekát leadni.
2019. nov. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%

Én drasztikus lennék.

Te sportolsz?

Mert érdemes lenne akkor mutass példát edzés,diéta.

Jah meg szexmegvonás lássa milyen jól nézel ki de nem kap f_szt,mond meg,majd ha lefogy plusz ne feküdj be mellé az ágyba.

Talán észhez kap,ha nem akkor ott az ajtó.

Adjál magadra nagyon lássa mit fog veszíteni.

2019. nov. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!