Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom érthetetlenül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom érthetetlenül viselkedik, szerintetek mi lehet vele?

Figyelt kérdés
Teljesen kettős a viselkedése, rá sem ismerek néha. Nagyon odafigyel rám, mindent próbál megadni, de amint megjelennek a barátai, el vagyok felejtve és minősíthetetlenül beszél velem. Később bocsánatot kér, látom is, hogy sajnálja, mert sír, stb. De legközelebb mégis újra ez történik. Nem értem, mi lehet vele. Nagyon érzelmes ember, folyton szüksége van testi kontaktra, ha velem van, viszont néha kifordul magából és szinte semmibe sem vesz. Nem értem, mi megy át ilyenkor az agyán...
2019. nov. 28. 20:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Talán a haveri társasága előtt gyáva megmutatni az érzéseit és ott teszi a kemény érzéketlen macsót.

Ez annyira szánalmas és gyerekes.

Beszélgess vele erről, hogy nem kéne így viselkednie.

2019. nov. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hiába ülök le vele beszélni, nem lehet vele értelmesen kommunikálni, mondván, hogy én kioktatom, és ha valami bántja, majd ő bocsánatot kér magától.
2019. nov. 28. 20:53
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet hogy egy buvesz. Igazabol van egy 3. Ene aki a tobbit iranyitja a hatterbol
2019. nov. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Megmutatnám a haverjainak videón, ahogy bömböl, aztán lépnék is le a francba. A tökömnek kell egy ilyen gyerek.
2019. nov. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az lehet, amit az #1 mond, a haverok előtt akarja játszani a kemény gyereket. Nekem is volt ilyen pasim, nem sokáig maradtam vele, mert képtelen volt változtatni ezen.
2019. nov. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom melyik a jobb, ha skizofrén, vagy szimplán bunkó?

Én nem azzal villogok a haverok előtt, hogy lealázom a nőmet.


De az se OK hogy nem lehet vele normálisan beszélni erről

2019. nov. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2019. nov. 28. 21:07
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem itt van a gond, hanem ahogy leírtad "nem lehet vele értelmesen kommunikálni" és kioktatásnak vesz mindet, ez a fő probléma! A párodnak enyhe/közepes mentális zavarai vannak, szélsőséges érzelem-megnyilvánulásokkal reagál. Egyszer kapcának néz, máskor meg sír hogy ne hagyd el mert kötődni akar.

Sajnos nem fogsz tudni rajta segíteni.

2019. nov. 29. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!