Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért viselkedik így a párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így a párom?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Egy olyan problémám van, hogy a párommal 1 évig voltunk együtt. Nem olyan rég szakítottam vele, mert folyamat az év alatt nőkkel flörtölt.. És már nem bírtam.

Ki mondtam hogy vége, ő is bele ment a szakításba.

De most még mindig keres bármilyen módon, és azt állítja én mással foglalkozok stb.. De sehol semmi,csak besokaltam.

Miert viselkedik így? Nem jön neki össze más?

Ha annyira akart miert nem állt le erről a beteges dolgokról h más nőkkel írkal a hatam mögött...



2019. nov. 10. 14:39
 1/5 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem a párod olyan, mint az enyém, most írtam ki egy kérdést róla.

Valahol imádhatja, hogy az egóját legyezgetheti ezekkel a nőkkel, van egy birtoklási vágya. Miután kicsúsztál a kezei közül lehet hogy féltékeny, hogy más kapja meg a figyelmet tőled, amit eddig neki adtál. Ergo az egója sérül, de kétlem, hogy szeret. Szerintem.

2019. nov. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Kedves 1

Sztem sem szeret, ha szeretett volna nem írkalt volna nőkkel, ahogy írtad ego növelés miatt, mert nekem is ezt mondta h azért csinálta...

2019. nov. 10. 14:52
 3/5 anonim ***** válasza:
55%

Pasiként tudom, hogy van egyfajta hangulata ezeknek a chateléseknek és nem feltétlenül lehet ennek az a célja, hogy az ember újjabb trófeát szerezzen! Én is jópár éven keresztül chatelgettem a badoon, és volt olyan nő akivel mindenről lehetett beszélgetni, meg jó érzés mikor az embernek kiöntik a szívüket,esetleg még ha olyan a kapcsolat, akkor a szexről is lehet beszélni. De csak beszélni, nem lefeküdni egymással. Ilyenformán tehát bárhol lehet a nő az országban. Csak az a baj, hogy ezek hamis barátságok, mert az ember ilyen chates oldalakon olyan nőket ismer meg, aki egyedülálló, viszont amint meglesz a várva vár pasi, onnantól egyik napról a másikra lekoptatják az embert, hiába mondják, hogy milyen jóbarátnak tartanak.

Én személy szerint magányos voltam az akkori párom mellett, szinte alig beszélgettünk. Lehet talán nálatok sincs meg, hogy jókat tudtok beszélgetni, ezt pedig hiányolhatják a férfiak.

Mostani párommal viszont szerencsére jókat beszélgetünk szóban, és chatelgetünk is, mivel nem lakunk együtt- Viszont nála már nem is megyek fel az ilyen oldalakra, mert nem éri meg nekem, hogy lebukjak.

2019. nov. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Lehet, de az fel jogosítja hogy olyanokat ír hogy nincs párja pár hónapja, miközben ott voltam.

És láttam h beszélt velük, dicséri őket orrba szájba, volt hogy az egyiket csak sex céljából beszélt, talikat szervezett.

Társkeresőn is volt fent ő is a badoon és ott minden lánynak úgy kezdte hogy gyönyörű vagy, meg szeretne ismerkedni.

Akkor miért is kell szórakozni a másikkal kedves 3 ha nem jó a másikkal..

Keressen mást vagy legyen azzal akivel chatelget..

2019. nov. 10. 15:14
 5/5 anonim ***** válasza:

Sajnos nem vagyunk egyformák! A pasidban szerintem benne van egy a falkaösztön, hogy minnél több nőt megkapjon, pláne igaz ez azokra a férfiakra, akik egy hosszabb kapcsolatból szabadultak, és most be szeretnék pótolni az elmulasztott éveket.

Gondolom szakítani meg azért nem akar, mert most ott vagy neki egy biztos pontként, így megvan neki a kényelme.

Sajnos így meg nem bízhatsz meg benne, ezért talán jobb ha szakítasz vele!

2019. nov. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!