Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy képesek a nők, lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy képesek a nők, lányok egy agresszív, arrogáns alakkal járni?

Figyelt kérdés

Rengeteg példát lehet erre találni.Sosem értettem,hogy mi ebben a jó,egyáltalán mire számítanak egy ilyen kapcsolatban.

Olyan esetről is tudok,amikor szinte szóba sem állhatott másik srác a lánnyal,mert másnap összeverték a fiút.Ez több esetben is megtörtént,más-más srácokkal, a csaj mégis úgy járt a fiúval,mintha mi sem történt volna.


2010. júl. 19. 13:11
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
hogy képesek a férfiak r*banc pénzleső csajokkal járni(akik csak jól szopnak) aztán meg basszogatják a többi nőt,hogy minden csaj ku rva??
2010. júl. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%
elsőnél a pont:D
2010. júl. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Aggodalomra semmi ok, téged ne érdekeljen olyan nő aki agresszív pasival jár, őt se érdekled te és béke van és bódottá'.
2010. júl. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
42%

Mert rengeteg mazochista nő van:(

Valamiért eltürik,hogy megalázzák őket,és hogy fizikailag és lelkileg egyaránt fájdalmat okozzanak nekik.én amondó vagyok,mindenki a saját sorsának a kovácsa,ha ezt ők eltürik,megérdemlik.

2010. júl. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

A hasonlatod rettentő primitív,első válaszoló.

Azért ne hasonlítsd már össze azt a helyzetet azzal,amikor mondjuk egy teljesen ártatlan ember kerül kórházba,mert fogalma sem volt róla,kivel áll szemben.

2010. júl. 19. 13:16
 6/9 A kérdező kommentje:

zsoka ,köszönöm a választ

Ilyen hozzászólásokra gondoltam.

2010. júl. 19. 13:18
 7/9 anonim ***** válasza:
Többnyire simán képesek. A nem szóbaállós dologról meg annyit, hogy én ugyan absz nem vagyok ilyen, de már teljesen meg tudom érteni az ilyen hozzáállást. Jó nem kell összeverni, de szerinted 1 idegen srác úgy mégis mit akar a barátnődtől? Te odamész a buszon ronda (vagy esetleg csak számodra teljesen érdektelen) nőkhöz a GDP-ről beszélgetni? NEM! Oka van annak, hogy idegenekkel ismerkedsz. És ha olyan világban élnénk, ahol a nő közli, hogy van valakije a férfi(cöh) meg szép napot kíván és továbbáll akkor oké, belefér, megpróbálta. De ez igencsak ritka...
2010. júl. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Megtalálja a zsák a foltját, nem lennél boldog mellette, áldd a szerencsédet h nem jöttél össze vele.
2010. júl. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Na még az szép lenne ha már beszélgetni se lehetne. Azért állhat szóba 2 ember, kedves utolsó előtti, mert igaz hogy van egy párod, és van az életedben 350.000 megoldandó dolog kb egy héten. És némelyikről néha beszélni szeretnél, mert unalmas a google. Párod dolgozik, vagy épp nincs ott, szüleinek segít,stb. Rokonaid barátaid nem érnek rá mindig, ott vannak körülötted emberek, akikkel ki lehet beszélni dolgokat, ezek közül a szimpatikusabbakkal szóba állsz néha. Ha olyan a barátnőd, hogy ezek közül mindegyikkel le is feküdne, akkor így jártál. De a normális emberek nem így működnek.
2019. febr. 25. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!