Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keressek egy szeretőt?

Figyelt kérdés
20 éves házasságom kihúlt, havonta jó ha egyszer együtt vagyunk. Nem érdekli őt a dolog a nejemet, legalábbis ezt mondja. Emellett elég sokat veszekszünk vagy éppen csak egész nap nem szólunk egymáshoz. Azt látom magamon, hogy a szex hiánya engem idegessé tesz. Régebben naponta együtt voltunk, akkor minden téren jobban teljesítettem, jobb is volt a kedvem. Ezt már nem bírom tovább így. Elválni nem szeretnék, a gyerekeim visszatartanak ettől. Mit tegyek? Talán egy szerető mindent megoldana?

2019. nov. 30. 20:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Hány évesek a gyerekek?
2019. nov. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
Nem, egy szerető soha nem oldott még meg szerintem semmit egy kapcsolatban a történelem folyamán, így nálatok sem fogja. Főleg, hogy nálatok már nem is csak a szex hiányáról, hanem az egymás iránti elhidegülésről is lehet szó. Én megpróbálnám a helyedben vele megoldani és javítani a kapcsolaton, ha nem lehet akkor pedig sajnos csak a válás marad.
2019. nov. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
10 és 14 évesek a gyerekeim.
2019. nov. 30. 20:10
 4/11 anonim ***** válasza:
76%
Nálunk sincs szex, de nem hiszem, sőt tudom, hogy egy szerető csak bonyolítaná a helyzetet, de nem megoldaná.
2019. nov. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
72%
Nagyon sok embernek a szerető a megoldás. Úgy vannak vele, 20-30 év után borítani mindent, újra kezdeni már elég kemény dolog.
2019. nov. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%

#5

Te nem hallod a rémtörténeteket az évekig tartó válásról, a megalázott házastársakról akik bosszút állnak, az elidegenített gyerekekről? Ne mondd már, hogy egy szerető jó és korrekt megoldás.

2019. nov. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
40%

Megdöbbentem. Leírod, hogy vagy veszekedtek, vagy nem beszéltek, te ideges vagy. És ezzel semmi bajod, elsősorban az zavar, hogy nincs szex.

Te komolyan képes lennél egy jót szerelmeskedni azzal, akivel egy jó szót váltani nem tudsz?

2019. nov. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
25%
#7! Milyen nemü vagy? (Szerintem egy olyan nö aki nem igazán akar megérteni senkit önmagán kivül.)
2019. nov. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
77%

Az a baj, hogy sokan azt nem értik, hogy a nem akarok szexelni a párommal, nem kívánom, sok esetben csak következménye valaminek..


Lehet szeretőt tartani, csak aztán ne csodálkozzunk, ha idővel sem változik semmi, sőt, még az asszony is kifelé tekintget... Ugye.


2 dolgot kellene tenni:

a) leülsz a nejeddel és vádaskodás nélkül (!) elkezdtek a problémáról őszintén beszélgetni. Miért nem kíván téged, mire van szüksége, TE, illetve TI mit tudsz/tudtok tenni hogy jobb legyen a kapcsolatotok?

Mire van szüksége? Több segítségre tőled? Több figyelemre, kedvességre? Több intimitásra? Vagy több együtt töltött programra, randira? Te feleséged, neked kéne tudnod ezekre a választ...

b.) Ha nem javítható meg, inkább válás. Lehet szerető is, de ne légy olyan naiv pharom, hogy majd a feleséged nem érzi a mostanihoz hasonló, folyamatos elhidegülést, és ő nem fog félremenni, ha egy kedves, figyelmes kolléga bekörnyékezi, aki figyel ár meg tudja kérdezni, milyen volt a napja.. Vagy visz neki kávét, stb.


A problémával vagy szembenéznek az emberek, vagy homokba dugják a fejüket, és szeretőt keresnek. utóbbi elsőre kényelmesebbnek tűnik, de elég sokat tud rombolni több emberben is.


Arról nem beszélve, hogy a 10 és 15 éves gyerek milyen "büszke" lesz, ha kiderül, hogy apu csalja anyut, mert idegesek..

2019. nov. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
64%
20 éves házasok vagyunk évek óta nincs szex a férjemmel, mással is ritkán. Kikészít a szex hiány, törődés, hogy érezzem fontos vagyok valakinek, akivel néha találkozunk, aki szeret. Nem, nincs a férjemnek senkije, én lennék a legboldogabb. 40n
2019. dec. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!