Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek megbízhatok benne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megbízhatok benne újra?

Figyelt kérdés

Fél évig "kavartunk". Én nem akartam vele összejönni. Ő viszont velem igen. Mindíg azt mondta hogy neki ez egy plussz dolog hogy nehezen szerzett meg.

Kb fél év után kiderűlt hogy kamerázgatott oldalakon és más nőknek irogatott. Ő féltékeny volt ha én egy közeli haverommal beszéltem 2 szót. De mint utólag kiderűlt ő összevissza találkozgatott egy csajjal. Meg dumáltak messengeren. Amióta kiderűltek a dolgok. Próbálja helyretenni. Tényleg eléggé rajta van. De néha olyan mintha csak a szex érdekelné.. Azóta nem csinálja már ezeket. De én napi szinten sírva alszok el. Azon agyalva hogy mi van ha újra...

Már sikerűlt felfognia hogy én komolyan gondolom vele. Hogy én tényleg hűséges vagyok hozzám. És eléggé eltervezte ő is velem a jövőét. Családot szeretne. Jelenleg összeköltöztünk. De nemtudom hogy hidjek e neki? Ujra bízhatok brnnr?


2019. dec. 1. 02:35
 1/3 anonim ***** válasza:
69%

Ne. Légyszíves, ne.

Ilyen ember mellé nem való család.

És azért féltékenykedik, mert magából indul ki.

Kutyából nem lesz szalonna. Ha érezné a súlyát annak, amit művelt, a szemedbe sem tudna nézni. De nem ez van, csak sajnálkozik, aztán mikor legközelebb biztonságban lesz, megint elkezdi.


Próbáld meg, hogy azzal a feltétellel költözöl vele össze, hogy minden eszközéhez hozzáférhetsz és láthatod az aktivitását, az előzményeit, a beszélgetéseit, és ha kételyeid lennének, bármikor megmutatja. Ha belemegy, mondd azt, hogy legyen mondjuk elsőnek itt és most. Ha nem megy bele, akkor szerintem egyértelmű, hogy mi a helyzet.


Ha én ilyet csináltam volna a múltban és a másik ezt kérné tőlem, bármikor megmutatnám neki, mert tudnám, hogy elcsesztem a bizalmat és erre szüksége van. Inkább vállalnám, hogy bármi más kínosat talál, minthogy amiatt aggódjon, amit (ha becsületes lennék), úgysem találna.

2019. dec. 1. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Figyi ki tudja miket kéregetett a nőktől és honnan tudod hogy bizonyos nőnek a lelki nehézségét nem használta ki vagy nem élt e vissza a kamerázgatásaival?! és honnan tudod hogy mennyire tiszteli a másik jogait? Pl. GDPR.


Talán nem véletlen szólt a belső riasztó nem? Irtad, hogy nem akartál össze jönni vele, hidd el az ilyen első megérzés megóv bizonyos dolgoktól.

De te tudod, de az én válaszom, hogy szerintem ne bízz benne. Ki tudja mennyi nő életét tette tönkre majdnem.

2019. dec. 1. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Eszed merre?
2019. dec. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!