Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg megbízhatok benne?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg megbízhatok benne? Vagy én fújom fel?

Figyelt kérdés

Röviden a sztori:

Barátommal megfordultunk egy társaságban,egyik születésnapja miatt,ahol voltak csajok is persze,de egyikről kiderült,hogy randiztak is,stb.Direkt nem mondta el nekem,pedig tudta,hogy ott lesz,pár éve randizgattak csak,elvileg neki tök semleges.De most össze jött a csaj a legjobb haverjával és valszeg találkoznunk kell vele,csak szerintem nem normális,hogy azt állítja,neki tök semleges? Nem igen bízok benne,mert egyszer majdnem ugyan így átvertek.... :( Idegesít,hogy azt kell néznem,jó pofiznak egymással és nem tudok nem gondolni rá,hogy kavartak...



Bunkózást,trolkodást légyszives ne,komoly és nem szeretném hogy megint megtörténjen amitől félek...


22/L



2017. máj. 20. 16:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem betegesen feltekeny vagy. A multbeli serelmedet meg ne vetitsd ki a parodra.
2017. máj. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Beteges vagy. Hányszor kérdezed meg még ugyanezt?
2017. máj. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Exszem is ezzel takarózott a vállalhatatlan hisztirohamai miatt,hogy mert a volt pasijai ezt meg azt meg úgy.Ha nem tudsz bízni benne nem sok értelme van a kapcsolatnak szerintem.Ezzel nem azt mondom,hogy nem értem meg,hogy idegesít a szitu,de fontos ,hogy ne a párodon vezesd le azt a feszültséget amit ez generál benned hacsak tényleg nincs olyan ok ami tényként megállja a helyét.
2017. máj. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

2. Első kérdésem,nem tudom miről beszélsz.


Egyébként meg oda írtam,hogy nincs szükségem bunkózásra jelenleg...


De k.rván nincs kedvem annak a pofáját nézni meg hogy jó pofiznak,akivel előttem randizgatott...Értelmes válaszokat továbbra is várok...

2017. máj. 20. 17:18
 5/20 anonim ***** válasza:
Ha nem bízol benne (van rá okod?) akkor minek erőltetitek?
2017. máj. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Hát nem túl bizalom gerjesztő a szitu...

Nem fogom tudni full nyugodtan nézni,ahogy ezek nyugodt szívvel trécselnek,mintha mi se történt volna és még a drága barátom hazudott is.Csak azért tudtam meg,mert véletlen el szólta magát...

2017. máj. 20. 17:45
 7/20 anonim ***** válasza:
Mostmár veled van, téged szeret, az a lány meg a haverjával. Nem jutottak el komolyabb kapcsolatig, aminek oka volt és valószínűleg máig sem változott. Nyugi
2017. máj. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

"Nem fogom tudni full nyugodtan nézni"


Ne aggódj, ilyen viselkedéssel sokáig nem kell. Betegesen féltékeny vagy.

2017. máj. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Miert nincs kedved nezni az exet arcat? Mit artott neked?
2017. máj. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyebkent meg szerintem azert titkolta el ezt a tenyt, mert tudta, hogy felesleges hiszti, feltekenykedes lenne belole.
2017. máj. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!