Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbizhatok benne vagy hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbizhatok benne vagy hogy reagaljak?

Figyelt kérdés

Van egy baratom lassan 3 honapja, akivel eddig nagyon jol kijottunk es semmi problema nem volt, az utolso 2 hetben viszont mindig lemondott. Kiderult, hogy volt (vagy van) egy masik lany, akivel vegig talalkozgatott amig velem volt az egesz 3 honap alatt, es mindig tobb is volt kozottuk. Amikor kiraktuk Facebookra, hogy egyutt vagyunk, utana irt neki a lany, hogy o mindig is erzett valamit iranta, csak hogy ugye van a lanynak egy 4 eves kapcsolata amibol nehez kilepni, mire az en baratom azt valaszolta, hogy mindig ra gondol es hogy tudja, hogy ha talalkoznak, akkor az soha nem csak barati talalkozas, mert ugyis tobb lesz belole es nem birnak egymas ellenallni, de hogy nyugodtan talalkozhatnak.

En ugy csinalok, mintha nem tudnek rola, de nagyon megvagyok sertve, es nem tudom, hogy hogy reagaljak? Lehet, hogy mar nem talalkoznak, de igy visszagondolva, osszeall a kep, hogy amikor lemondott es azt mondta hogy ezt meg azt csinalta, es amikor a haverjaival talalkoztunk azok elmondtak, hogy nem is volt ott stb.

Tanacsok?! Szerintetek leallitja a lanyt, vagy en szoljak neki, hogy tudok rola stb, vagy varjam ki, hogy megis kit valaszt?



2017. márc. 6. 09:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nem fogja leállítani a lányt, ez egy sunyi patkány. Ja, és változni sem fog. Ha a lány lekopik, jön majd másik. Tapasztalat...de mintha csak az én exemről írtál volna. :D Hány évesek vagytok?

Szerintem ha legközelebb találkoztok kérd számon és szakíts vele.

2017. márc. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha az én partneremnek más férfin járna az esze akkor fognám a sátorfámat és szó nélkül odébbállnék. Ezen nincs mit megbeszélni, ennek a kapcsolatnak nem lehet jövője. Neked is ezt javasolom.

Ha ez egy plátói kapcsolat lenne,, ahol nincs fizikai kapcsolat csak írogatnának egymásnak azt sem viselném jól, de arra mondhatnám, hogy csak a vágyait éli meg, hogy az csak egy elméleti eszmefuttatás, de szerintem az sem normális.

39F

2017. márc. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha te meg tovabbra is foglalkozni akarsz ezzel a hapekkal, akkor egyszeruen ostoba vagy.
2017. márc. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Jo hulye vagy, ha nem a szakitason gondolkodsz ezek utan.
2017. márc. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Hagyd hogy a barátod azzal a nővel legyen akivel valójában lenni szeretne.Hogy ez Te vagy vagy a masik lány az akkor derül ki ha megbeszéléed vele.De ha mas kell neki akkor menjen.
2017. márc. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
En 23/N, o 24/F
2017. márc. 6. 10:03
 7/13 anonim ***** válasza:
74%
Elég durva, hogy 3 hónap alatt sem esett le, hogy te csak egy pótlék, "szamár" vagy a kedves "párod" számára. Ezek után nyilván nem lehet benne megbízni, nem értem, egyáltalán mit keresel még mellette, én abban a másodpercben rúgtam volna ki, hogy kiderül, miket írkál a csajnak. Egy füttyintésbe kerülne a lány részéről, hogy kidobjon téged, ezzel remélem tisztában vagy.. Komolyan mág így is kell ez a féreg? Ugyan már, legyen némi önbecsülésed, tiszteld már magad legalább minimálisan.. 3 hónapos kis lepkefing kapcsolaton hamar túllépsz, de hidd el nagyon pofára fogsz esni, ha ennek ellenére folytatod vele és ezerszer jobban fogsz később sérülni, mint ha még most lezárnád.
2017. márc. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

7.

Most derult ki ezen a hetvegen, elotte mindennap talalkoztunk, kivetel az utolso ket hetben, ahol megvaltozott es lemondta a talalkozonkat stb.

2017. márc. 6. 11:05
 9/13 anonim ***** válasza:
Elég fura, ha az ilyeneknek nincs jele, mindenesetre ez egy nagyon rövid kapcsolat, előfordulhat, hogy nem vetted észre a jeleket. Mindenesetre most már kiderült, szóval mit is keresel még mellette?
2017. márc. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp szakíts vele. Én szinte szóról szóra ugyanebben a helyzetben a voltam, 3 hónap után derültek ki a dolgok. Sajnos nem szakítottam vele, mert a csaj eltűnt a képből én pedig reménykedtem, hogy most majd minden rendben lesz. Hát, nem volt. 8 hónap után ismét összeszedett valakit. Azt ne is ajánld fel neki, hogy válasszon. Csak dobd ki, hidd el jobb lesz.
2017. márc. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!