Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnöm prosti volt korábba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnöm prosti volt korábban. Szerethet engem őszintén? Megbizhatok benne?

Figyelt kérdés
Sziasztok azzal a kérdéssel fordulok hozzátok hogy a csajom a minap elárulta szörnyü titkát hogy egy ideig prosti volt anyagi gondok miatt. Nagyon fájt a tény nekem de több mint egy honapja kapcsolatban vagyunk és ettöl fűggetlenül boldog vagyok vele. Szerethet engem öszintén? Elég lehetek neki? Vajon nem csak szinlel nekem? A munkám miatt tul sokat nem vagyunk együtt kibirja anélkül hogy megcsalna?

2014. júl. 27. 14:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%
Attól, hogy prosti volt, még lehetnek érzelmei
2014. júl. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
19%
Mennyi ideig? Ha sokáig, akkor nem szerethet téged őszintén.
2014. júl. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem megbizhatsz benne. Oszinte volt veled.
2014. júl. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
0%
Öcsi! Te vagy az? :D
2014. júl. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
62%
Én mindig arra gondolnék hogy mennyi pasival volt előttem, de ez már a te dolgod :D
2014. júl. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
88%

persze,hisz elég sok pasival találkozott,hogy megbecsülje a normálisat

minek színlelne??

nem fog megcsalni ,mert nem vágyik másra hisz tudja milyenek lehetnek és tudja te milyen vagy

elég vagy hidd el

2014. júl. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem simán. Őszinte volt.
2014. júl. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
76%
Ha sokáig rágódsz ezen, te nem szereted őszintén. Az őszinteség bizony nagy kincs ebben a világban. Eltitkolhatta volna? Igen. Mégsem tette, azaz bízik benned. Most döntsd el, eljátszod, vagy megtartod?
2014. júl. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
A munkám miatt sajnos nem tudok vele lenni mindig és egy ország választ el tőle de minden nap beszélünk nagyon sokat beszélgetünk szinte éjjel nappal viszont engem már nagyon sok nő átvert kihasznált megcsalt emiatt félek hogy újra igy járhatok. Az érzelmeket ugyan kiölték már belöllem de ö feléllesztette bennem újra amiért nagyon is hálás vagyok neki és boldog vagyok vele de félek töle hogy a multja miatt akár újra úgy járok hogy esetleg megcsaláson kapom őt is. Noha nagyon komoly terveink vannak és ő is féltékeny rám nagyon de nem tagadhatom hogy az információk birtokában én is nagyon féltékeny vagyok rá.
2014. júl. 27. 15:42
 10/19 A kérdező kommentje:
Igen elmondása szerint azért mondta el ezt a dolgot mert nagyon szeret és nem akarja hogy mástól kelljen megtudnom. Nem játszom el a dolgot mert eddig minden nagyon jó irányba halad remélem igy is marad.
2014. júl. 27. 15:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!