Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy kerüljek ki friendzone-ból?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kerüljek ki friendzone-ból?

Figyelt kérdés
Csak értelmes válaszokat várok a "sehogy"-on kívűl. Bármiféle tapasztalatot is elfogadok

2019. dec. 1. 15:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyikőtök kezdeményezzen. Küldj neki jeleket. Ilyenkor általában elég hamar eldől, hogyan tovább. Ha a másik fél nem akar többet, akkor akárhogy is nézzük, a válasz az hogy sehogy.
2019. dec. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nagyon nehezen = sehogy. Ha akar tőled valamit, akkor nem friendzone-ol. Azt meg ugye nem is kell mondani hogy a "legyünk inkább barátok" mit takar...
2019. dec. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
csak mert jelenleg van egy csaj aki egy hét beszélgetés után már sütni szeretne nekem és volt olyan alkalom,mikor egy helyen buliztunk de az egész estét az én társaságomba töltötte aztán elhívtam forró csokizni és rákérdezett hogy randinak gondolom vagy barátinak. Erre azt feleltem,hogy ebből a kérdésből ítélve te barátinak és akkor mondta,hogy igen. És kicsit bennem van,hogy lehet,hogy megijedt és azért mondta hogy barátként tekint rám,mert nem akarom elhinni hogy ezek után nem akarna többet. Persze találkoztunk többször de akkor mindig volt még ott valaki az ismeretségi körünkből.
2019. dec. 1. 16:13
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A friendzone nem egy kategória, amibe véletlen beleesel. Az kerül oda, aki emberileg szimpatikus, de nem vonzó, mint a másik nem képviselője.
2019. dec. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
de akkor egy hét után miért akart már sütni nekem,meg szinte mindenhova eljött ahova hívtam stb? :/
2019. dec. 1. 16:28
 6/8 anonim ***** válasza:

mert a barátok ezt csinálják.


Megoldás, hogyha világosan a tudtára adod, hogyha nem akar kapcsolatot, akkor ne is akarjon barátkozni. Legjobb az lenne, ha te döntenél, hisz te vagy a férfi és nem passzolnád át neki a döntést. Ha lesz@r és nem akar kapcsolatot, te pedig nem csak barátkozni akarsz vele akkor le kell építeni. (vagy szimplán nyomulni kell rá, míg össze nem jöttök, vagy nem szakad meg a kapcsolat)

2019. dec. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
34%

Érdekes, hogy én friend zone-ban is smároltam már lánnyal, meg fogdostam a seggét.


Nem értesz a csajozáshoz. Friend zone-ban is meg lehet dugni egy nőt.


Javaslom, kezdj személyiségfejlesztésbe, hogy határozottabb legyél, mert az a baj, hogy nem tartanak férfinak.

2019. dec. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A női friend zone a lúzerek gyűjtőhelye. Ezt most szó szerint kell érteni, ha idekerültél vesztettél, kivéve ha tényleg a barátja akarsz lenni valamilyen okbók kifolyólag.

Ahogy a többiek teljesen helyesen leírták, ide akkor kerülsz, ha nem néznek férfinek. Ettől még lehetsz tényleg kedves, érdekes, vicces, hasznos, stb ember a számára. Nyilván sok hülye van aki tovább tetézi a helyzetét és megpróbál jófejkedni valamilyen módon, de az halálod lesz ebben a "kapcsolatban".

2019. dec. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!