Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kerüljek újra közel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kerüljek újra közel a barátomhoz?

Figyelt kérdés
Sokáig gondolkodtam hogy, kirjam ezt a kérdést, de végül megteszem.A helyzet az hogy lassan 8 hónaja vagyunk együtt a barátommal, én érettségi előtt állok, tehét elég ideges vagyok mostanában emiatt is.De főleg amitt hogy úgy érzem a barátom kezd megunni a helyzetet , a jelek amiből gondolom az h mikor találkozunk mindig hétvégén , hétköznap sajnos nem, akkor minden jó, mint régen.Azt tudni kell, hogy jétköznap csak facen szoktunk beszélni, régen nagyon jó volt naonta tbbször írt, kb egész nap dumáltunk ez tartott 7 hónapig, de pár hete csak este ír , és ha napközben írok neki és fönt van akkor se válaszolt, hanem csak este.Régen mindig ő írt elsőként, már nekem kell.Mit tegyek hogy ezt az állapotot visszafordítsam?
2015. ápr. 7. 22:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Hiányol:) ennyi az egész
2015. ápr. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyenlőre semmit. Mondd meg neki, hogy az érettségi miatt ez a helyzet és majd nyáron bepótoljátok a kihagyott időt.
2015. ápr. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!