Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kerüljek közelebb a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kerüljek közelebb a páromhoz? 1,5 éve tart a kapcsolatunk, de még mindig nem sikerült kiismernem őt, EGYÁLTALÁN, és ez idegesít!

Figyelt kérdés

Tudom, hogy szeret, érzem ahogy magához húz, rámnéz, ahogy beszél rólam másoknak, bármit megtesz, megvesz nekem amire csak szükségem van, érzem az irántam érzett szenvedélyét stb... De mégis olyan, mintha nem adná át magát teljesen. Tartózkodó, alig beszélget velem komolyabb dolgokról, kerüli a komoly témákat, tőmondatokban válaszol, a tipikus "igen, nem, persze, tudom, nem tudom". Magáról szinte semmit nem árul el, az érzéseit, a gondolatait pláne, hogy mi jár az eszében mostanában. Faggatni lehetetlen, és nem is akarom.

Az a vicc, hogy eleinte pont ezt szerettem benne, hogy titokzatos, és egy érdekes személyiség, de mostanra már nagyon zavar engem, ennyi idő után. Persze vannak jó pillanataink, de ő ilyen csenben szerető. Mit tegyek hogy "kinyissam" magam előtt? Talán el akarja rejteni a valódi énjét? Lehet, hogy gátlásos?


Trükkökre lennék kíváncsi inkább... :)

pl hogy elhanyagolom kicsit, és akkor hirtelen megnyílik mert megijed? Vagy faggatom tovább...



2016. okt. 5. 13:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Elhanyagolod, akkor ott fog hagyni. Aki nem nyílt személyiség, azt nagyon nehezen/egyáltalán nem fogod tudni kibontani.

Plusz ez bizalmi kérdés inkább. Én is rettentő zárkózott vagyok, kb. senkinek nem mondok semmit, de a párom előtt megnyílok - bár neki is kell noszogatnia kicsit. Legtöbbször parancsoló hangon rám szól, és úgy - ha félve is - kimondom, mi bánt.

De annyian vertek már át, és aláztak meg, hogy nem tudok bízni nagyon senkiben.


Egyébként én nem folytatnám tovább ezt a dolgot, mert alapvető kommunikáció, és tisztelet hiányzik belőle. Ebben csak te fogsz sérülni.

2016. okt. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Gondolom, pasi az illető. Hát, el kell fogadni, hogy vannak ilyen csendes típusok. Te meg túl rámenősnek tűnsz. Inkább Te változz meg, ha erősíteni akarod a kapcsolatot, mert a végén még "megfojtod". Pláne ha még trükközöl is az ügy érdekében.

1,5 éve veled van, csak van valami oka.

2016. okt. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2-es, az, hogy csendes, nem gond. Az én párom is olyan, én is olyan vagyok.

VISZONT, hogy NEM LEHET vele kommunikálni személyes, vagy fontos dolgokról, mert hárít, vagy nem is válaszol az már igencsak gáz.

2016. okt. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A legkevésbé sem vagyok rámenős, én is óvatosabb típus vagyok. De szerintem egy normális kapcsolat alapköve az őszinte kommunikáció. Na, nálunk pont ez hiányzik. Egyébként semmi más. Érthető, hogy aggódok, nem? :(
2016. okt. 5. 14:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Az őszinte kommunikáció a legfontosabb. Én még egyszer leülnék vele beszélni, és ha továbbra sem változtatna, elhagynám.
2016. okt. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!