Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent, ha egy lány lehajtja a fejét ha meglát? Vagy ha előveszi a telefonját és aztnézi, ha elmegyek mellette?

Figyelt kérdés
De volt olyan is, hogy távolról nézett kicsit undok fejjel. De olyan is volt, hogy tátott szájjal bámult. Ilyenkor mi zajlik le benne?

2019. dec. 2. 18:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Akkor passz. Menj oda hozzá és kérdezd meg tőle, hogy kerüld-e vagy szimplán csak félreértesz valamit.


De nem is ismeritek egymást szerintem csak félreértesz valamit. Ez a szituáció hol játszódik le?

2019. dec. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak zavarban van, nem tud mit kezdeni a helyzettel az introvertáltak gyakran ijednek meg vagy lesznek zavarban ilyen szituációktól.
2019. dec. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Amíg le nem írtad, hogy 20 éves vagy, titkon reménykedtem, hogy az a férfi vagy, akivel hasonló helyzetben vagyok. De hát ő nem 20 éves szóval...

Egyébként én pl. azért csinálom, mert egyrészt most megbántott, bár amilyen tökkelütött, le se esik neki, másrészt mert nem tartom magam elég jónak hozzá.

Beszélj valahogy vele! Mosolygj rá, stb.

2019. dec. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Ez érdekes. Miért nem tartod magad elég jónak hozzá?

Ha megbántott, próbált valahogy békülni?


Amúgy én mosolyogtam már a lányra, de csak a földet bámulta. Eléggé furák vagytok néha ti nők(nem bántásból).

2019. dec. 5. 13:08
 15/17 A kérdező kommentje:
Jólvan legközelebb ha találkozok vele, megpróbálok beszélni vele. Helyszín az Alföld. Valamelyik városban!:)
2019. dec. 5. 18:22
 16/17 A kérdező kommentje:
Összejöttünk:) Félénk volt, mert bejöttem neki.
2020. jan. 15. 20:04
 17/17 anonim ***** válasza:
Probléma megoldódott :D
2020. jan. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!