Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fiúk ez a kérdés hozzátok...

Fiúk ez a kérdés hozzátok szól.! Kezdem unni hogy én sportolok az osztályban egyedül a lányok közül.18 lány és 2 fiúból áll az osztály. Míg a többi lány nyomkodja a telefonját és nem tanul. Nektek mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Vége az utolsó órámnak és megyek is ki aztán csak mikor zár a bazár akkor megyek haza este és hétvégén meg egész nap kint vagyok vagy versenyen/több napos versenyen. És 10-11 ig tanulok 4-5ös tanuló vagyok az ország 2. dik legjobb legjobb suli/gimijében. https://www.youtube.com/watch?v=JlWGq88lvaQ ha nem tudnátok milyen sportról van szó a világ 5 legveszélyesebb sportjában benne van elötte a toronyugrás meg ilyenek vannak... [link] van ez a video egy srác most ült először és mit ne mondjak igen ne ócsároljatok ti sem lennétek jobbak , voltak maradndó veszélyes eséseim baratnőm is anyukám is apukám is...anyám csoda hogy él olyan esése volt...szóval fiúk ne becsüljétek le ezt a sportot én sem ócsárlom a focit stbit higyjétek el nagy bajban lennétek ha hoppá felülnétek egy lóra főleg ami nem normális így is már nem tom 3 lovat lovagoltam az edzőmnek hogy gyerekek tudjanak rajta mert elmetegek még mindig...én nekem meg volt már 4 lovam most 2 van azok is nagyon hülyék de persze szeretem őket amik voltak azokat nem bírtam már mert olyan veszélyesek voltak meg nem lehetett velük bírni meg az ország híres lovasai is estek le róla én meg 8év alatt egyszer sem..4 éves koromban estem le először és legutoljára tavaly decemberén lovas családban vagyok apám egyben az edzőm szigorú de az országban elismert profi/jó edző meg is látszik az eredményeken és negatív meg jegyzésekkel hagyjatok békén !egyébként csak 13 lettem tegnap

2018. márc. 17. 14:12
 1/9 anonim válasza:
90%
Mekkora egy beképzelt kis tini P**sa vagy...
2018. márc. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
87%
Mi a jó isten ez itt?
2018. márc. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
89%

Esetleg éljenezzünk? Vagy állítsunk szobrot neked? Rajtad kívül mások is léteznek ám a bolygón. Ez az amit leszűrsz a lovaglásból, hogy bárki aki nem szereti/ismeri a lovakat, az csak rossz ember lehet? Így nehéz lesz ismerkedned.

Az az igazság hogy bármilyen jó is hogy sportolsz meg jó jegyeid vannak, elképesztően önző és beképzelt vagy.

2018. márc. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%
Sportos fiúként megveszek a sportos lányokért. :)
2018. márc. 19. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Pillanatra azt hittem velem van baj, hogy beképzeltnek tartalak, de aztán lentebb olvasgattam és rájöttem, hogy te tartod magad jobbnak másoknál...
2018. márc. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"És 10-11 ig tanulok 4-5ös tanuló vagyok az ország 2. dik legjobb legjobb suli/gimijében."


Az ország második gimijében vagy 4-5-ös, és nem tudod, hogy nem kétezik a magyarvan ez:

"2. dik" ?

2018. márc. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

...plusz egy novellát leírsz egy mondatban, semmi tagolás.

Ez egy gyenge 3-as szint általánis iskolásokbak

2018. márc. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Elég alacsony lehet mostanában a gimik színvonala, ha az ország 2. legjobb gimijében egy 4-es 5-ös tanuló így ír le egy kérdést a gyakorin. Akkor a többiek hogyan írhatnak itt kérdés? A kérdés megfogalmazása is katasztrofális, alig lehet követni.
2018. aug. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Hallod te lány. Hatalmas vagy. Olyan jót röhögtem most, hogy feldobtad az egész napomat. Szóval most vagy 14 lassan 15. Esküszöm 3 év múlva elhívlak egy randira, mert rohadt nagy műsorokba vagy. Ha szőke vagy 10 év múlva feleségül is veszlek! 24/F
2019. dec. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!