Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt aki kilépett a házasságáb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt aki kilépett a házasságából egy gyerekkel és talált új part magának?

Figyelt kérdés

Kisfiam másfél eves. Sajnos a férjemmel nem jól alakulnak a dolgok.

Viszont anyagi okokból nem tudom hogy tudnék kilépni ebből a házasságból.

Szeretem ot, próbálom megoldani a dolgokat, de folyton jönnek a problémák.

Ha úgy dontenek, hogy vége, felek találnék e part így gyerekkel.

Meselne aki átélte már ezt?


2019. aug. 25. 20:45
 1/10 anonim ***** válasza:
75%

most neked az a legégetőbb problémád, hogy be tudsz-e újra pasizni?!


szerintem az kéne az első legyen, hol laksz,miből élsz meg, ki vigyáz a gyerekre, amíg dolgozol, hogy neveled tovább a kicsit stb. stb.


a pasizás most sokadrangú... de úgy sejtem, te szeretnél mielőbb fogni magadnak egy férfit, akihez költözhetsz, ki eltart stb.


nos, ez nehéz lesz, a legtöbb pasi nem arra vágyik, hogy pénzeljen egy sanyarű sorsú anyukát és nevelje más gyerekét.


plusz könnyen belefuthatsz egy újabb bántalmazó kapcsolatba.

2019. aug. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Nem én, de egyik közeli ismerősöm mesélt nagyon sokat a témában. Nem tudom nálatok mi a sztori, vagy hogy mennyire lehet számítani a férjed segitségére a későbbiekben, aki mesélt teljesen egyedül neveli a gyerekét, rengeteget kell dolgoznia, kikészül tőle. Pasit találni is nehezebb mert azt se árt meggondolni hogy kit viszel haza a gyerekhez, meg ne mindig mást mert összezavarodik, meg a pasik többsége nem szivesen venné nyakába más gyerekét. Ezen kívül programokat szervezni is nehéz így. De meg kell próbálni, ha úgy érzed nincs más út. csak gondold át előtte hogy nem e lehetne inkább megbeszélni a dolgokat a férjeddel
2019. aug. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%

Ismét egy díszpéldánya a véranyáknak... A pulya másfél éves, apuka húzva van pénzzel, mert ugye nincs hová menni, de gondolatban azért már keresgélve van egy új balek, aki eltartja majd pereputtyostól...


A gyomrom fordul fel.


És ami igazán szomorú, hogy az ilyen gonsolkodású emberek az utcán mászkálnak tömegével.

2019. aug. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%

Ez ilyen 22-es csapdája. Nem éltem át hasonlót. 2 gyerekünk volt, félrelépett, elváltam. Azt mondtam akkor, hogy az életben még egyszer nem kell férfi az életembe. Ennek megfelelően gyorsan kialakítottam úgy az életem, hogy egyedül is megálljak a lábamon, és elvezzem is az új életem.

Pont ez vonzotta a férfiakat.


Ismerek olyat, aki hozzád hasonlóan gondolkodott, és úgy vált el. Egyik keresett egy szeretőt, aki magába tudott bolondítani annyira, hogy oda is költözhetett a gyerekkel és anyagilag támogatja. Ehez mélyen alul választott párt, hozzá képest csúnya és öreg is. Nem boldogok, minden nap megy a veszekedés, elég rendesen kell azért csónakáznia a csajnak, hogy a pasi megtűrje. Ha nincs valami kész, vagy nem úgy, akkor ordít a pasas. Kb. tudjuk, hogy mikor ért haza, mert becsapja az ajtót, és már talál okot ordítani.

A csaj innen is menne, de még úgyse tud, mert a pasi minden lépését ellenőrzi, dolgozni se akarja elengedni.


A másik csaj meg kis szerencsétlen. A szüleinél lakik, és erősen mondják, hogy ideje lenne keresnie egy második férjet. Rá is akaszkodik mindenkire, egyből nagy szerelem, mikor kéri meg végre. El is riadnak még azok is, akiket nem zavar, ha van gyereke, és egyébként egyszer házasodni akarnak. Csak nem vele.

2019. aug. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia, alapítsunk valami klubot, ezt a kérdést én írtam :


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..



Amikor vitázunk, és mondja, hogy váljunk el, én meg mondom, hogy jó, akkor hirtelen ezt mondja :úgysem kellek majd senkinek sem, jól gondoljam meg, hogy elhagyom e.

Azt is mondja, hogy én csak egy elhasznált anyuka vagyok, és mivel rengeteg gyermektelen nő van, senki sem fog engem választani, mert egy senki vagyok, gyerekkel, az meg kinek kell.

En is úgy vagyok, mint te : vannak hullámvölgyek, azok nagyon rosszak, kb az életkedvem is elmegy, de vannak jó időszakok, ezek vannak túlsúlyban - ilyenkor nem is tudom felidézni azt a sok rosszat, amit kapok tőle, néha.

Legbelül tudom, hogy nem akarok így élni, én pl sokat sírok, kisfiam mindent végig néz /hall, még nem reagál, de tudom, hogy őt meg kell vedenem. Elkezdek gyűjteni, tényleg, majd ha ovis lesz, visszamegyek dolgozni, plusz gyerektartást majd kapok, de addig muszáj meghúznom magam.

Neked szüleid, testvéreid? Tud segíteni valaki?

2019. aug. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
36%

A hozzád hasonlókkal van tömve az összes társkereső. Meg tanuljatok már meg magyarul! Te nem párt keresel, hanem partnert. A partnered a párod. Ha párt keresel, akkor az két embert jelent.


Egyébként sokkal de sokkal több esélyed van mint egy férfinek, de sose felejtsd el, kb. hozzád hasonlóakkal fog összehozni az élet. Úgy 98%-ban olyan pasik lesznek, akik szexet keresnek, de lekamuzzák a csillagos eget is. A fele házasságban él, de azt fogják mondani, hogy válófélben vannak.

2019. aug. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%

A pénz nagy úr


De ha jól nézel ki találsz finanszirozot ne izgulj

2019. aug. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
45%

Simán fogsz találni.


Azt kell mérlegelned, hogy akkor is lépnél e, ha többet nem lenne kapcsolatod.


Ha nem, a házasság még menthető.


Semmi sincs abban, ha eljátszik valaki a válás gondolatával, egy másik nő/férfi gondolatával, vagy azzal, ha elképzeli, hogy a másikhoz vàg egy tál ételt. Az emberek sokfélék, ennél nagyobb marhasàgokat is lejátszanak fejben, ettől még nincs velük baj.

2019. aug. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
71%

# 8 szerintem meg van vele baj, mert elsősorban kényszerből keres párt, hogy legyen hol laknia, legyen, aki anyagilag eltartja.


és emiatt könnyen belemegy olyan kapcs.-ba is, amibe máskülönben nem.sőt, mivel gyorsan akar ebből szabadulni, elég idpőt sem hagyna arra, h.egy új pasit megismerjen.


ne egy férfitól függjél, kérdező.


kívülről várod, hogy vki. megoldja az életedet emiatt olyan dolgokat is bevállalhatsz, amit amúgy nem kéne.

2019. aug. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Egy válás utáni ismerkedésnek már köze sincs ahhoz, mint amikor huszonévesen ismerkedik az ember. Aki ezt nem érti, az még nem volt házas.


A nők meg egy válás után a túlélésért küzdenek, főleg ha van gyerek is. Csúnyán hangzik, de valójában szponzort keres, ezt nem én mondom, hanem szinte az összes elvált nő, akikkel eddig beszéltem. Nem ilyen nyíltan, de elismerik. A gond azzal van, hogy a nők többsége szponzort, addig a férfiak nagyrésze meg csak szexet.


Egyébként marha érdekes, hogy a negyvenes korosztálynál már totálisan kijön a két nemnél, hogy miben szenvednek hiányt.

2019. aug. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!