Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vagyok képtelen egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok képtelen egy kapcsolatra végre valahára?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok akit az édesanyja egyedül nevel és nincs testvére. Sokáig volt önértékelési problémám (csúnya volt a bőröm de ez hosszú...) ami mára már megoldódott és azóta mondhatni sok fiú akar velem járni. Még soha nem volt két hétnél tovább tartó kapcsolatom, mert egyszerűen nem bírom elviselni, ha valaki túl közel akar kerülni hozzám azt hiszem. Vannak olyan időszakaim, amikor szomorú vagyok miért nincs senkim, de legtöbbször megvagyok magam. Pedig ennyi idősen már kéne egy társ!

Addig jutok el srácokkal, hogy maximum a számomat adom meg, utána lerázom őket valamilyen indokkal, sokszor addig sem, mert "beijedek". Paradox helyzet, hogy a szex meg nem megy máshogy, ahhoz nekem bizalom kell (első)


Mi legyen mit csináljak? Mi a bajom? Nem akarok örök életemre magányos lenni egy falka macskával =(


szomorú 21


2010. júl. 19. 18:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Hasonló vagyok én is, csak nekem mások a gondjaim.


Próbálj meg nyitni a pasik felé, vagy amennyiben ez nem szükséges, ahogy írtad, akkor próbálj meg közelebb kerülni hozzájuk, csak beszélgess velük, aztán próbálj meg mindig egy kicsit bátrabb lenni...nekem is ez a gond..

de máshogy nem tudok segíteni ezen, észrevételem szerint, csakha társasággal megyek, és ha sikerül valahogy oldódnom..de így sem sikerült mág soha összejönnöm 1 pasival sem. :(


Többet nem tudok.

18L

2010. júl. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy, de nekem nem ez a gondom =) Társaságban nem gond feloldódni, barátkozós típus vagyok, pasikkal is. Csak valahogy "tovább" nem merek menni!
2010. júl. 19. 18:13
 3/13 anonim ***** válasza:

szerintem egyszerűen még nem találtad meg azt, aki úgy érzed, hogy hozzád illik. előbb-utóbb úgyis lesz egy fiú akit közelebb tudsz engedni magadhoz.

egyedülálló 20F

2010. júl. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Szia! Nagyon szeretnék neked segíteni de nem tudom hogy mitől ijedsz be pontosan. Mit érzel amikor lerázol egy srácot. Mit gondolsz miért kell ezt tenned. M
2010. júl. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én megértelek. Én is éreztem így magam. Egyszerűen nem tudtam h engedhetnék be egy fiút az életembe. Kifogásokat keresetem magamat okotam stb stb. Végül rájöttem h ez azért volt mert nem találtam meg azt a vkit aki illik hozzám. Most van egy fiú akivel 2hete vagyunk együtt(tom h ez még semmi de nálam már vmi:D) És úgy érzem h betudom őt engedni az életembe. Úgy érezem akarok adni ennek egy esélyt:d Egyszerűen csak nem találtad meg a megfelelő pasit. Nem kell mindent túlbonyolítani és analizálni. 18l
2010. júl. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szia.. azt hiszem nálam is ez van... megadom a srácnak a számomat... találkozunk kezd minden szépen alakulni, aztán amikor már többet szeretni, mindig velem van stb.. meg ilyedek... hogy mi ez a kötöttség( vagy nem is tudom :( ) és lerázom öket...:/
2010. júl. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
majd ha szerelmes leszel, minden megoldódik. addig meg ne görcsölj ezen :)
2010. júl. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


Társasággal nekem is könnyebb a feloldósás, és ott általában jól is érzem magam, de utána, ha ismét egyedül leszek, mindig elkezdek azon gondolkodni, hogy mi mindent csinálhattam volna jobban..stb.

És ez van a pasinál is...ha velük ebszélgetek egyszerűen csak arra tudok gondolni, hogy ezt és ezt inkább nem mondom, mert csak hülyének nézne miatta...na én legfőképpen ezek miatt nem tudtam még rendes kapcsolatot kialakítani pasival szerintem...pedig nagyon szeretném már. :(

Igaz, nem járok nagyon olyan ismerkedős helyekre, és lehet ezért sem...

18L

2010. júl. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
21 évesen szerintem ez nem normális... Valahogy nem is tudom, attól hogy valaki megismer és nekem meg kell ismerni és megváltozik az életem és be kell majd a családomnak mutatnom. Pedig nincs rossz viszonyom a családommal =(
2010. júl. 19. 19:24
 10/13 anonim ***** válasza:
van ilyen. én fiú vagyok, 22 éves, de a leírtak nagy része tökéletesen illik rám. egy ideje gondolkozom, hogy mi a megoldás, eddig még nem jöttem rá....
2010. júl. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!