Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme olyannal családot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme olyannal családot alapítani, akinek mindenre feláll a farka?

Figyelt kérdés

ugyanis a barátom azt szeretné ha hozzá költöznék, családunk lenne, de ha a tévében akár pulóverben, állig beöltözve mosolyog egy csaj, vagy tegnap pl a macskanőre is aktivitásba lép szex terén. vagy a buszon csupán rázkódástól.

nem tudom rejt e ez magában veszélyforrást, hosszú távon.

ja és én volt, hogy játszottam vele, szexi fehérnemű, meg minden, és semmi hatás, aztán a tv-ben a reklám a tusfürdős csajokkal már segített is. habár az ágyban nincsenek problémáink.

nem tudom merjek e ilyennel komolyabban foglalkozni.

ő 32 éves én 25

srácoknak kérdés: tudtok így hű maradni egy lányhoz?szeretitek, meg minden, de van annyi jó csaj mindenhol

lányokhoz: ti mit tennétek a helyemben?


2010. júl. 19. 19:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
attól hogy feláll a farka még meg tudja állni hogy megcsaljon....:D HA akarja.
2010. júl. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

nem tudom 3 évnél még nem volt hosszabb távú kapcsolatom

és ahogy látom ilyenkor gondolkodik mindenki a gruppen szexen a párjával meg ilyesmi....

2010. júl. 21. 18:30
 13/15 A kérdező kommentje:

szóval amikor a lángoló szerelem már elmúlt

nem tudom milyen lehet egy 5-10, stb éves kapcsolat egy férfi számára

2010. júl. 21. 18:31
 14/15 anonim ***** válasza:
Túl sokat agyalsz... Csináld azt amit érzel.
2010. aug. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

elmondtam neki hogy betelt a pohár, hogy neki mindenki "bejön" és ezáltal nem tudok benne bízni, mindig attól rettegek ki tetszik neki, mikor fordul egy csaj után, mikor flörtöl amikor ÉN IS ott vagyok

válaszul szakítani akar, hogyha így gondolkodom, ne idegesítsem.

és most nem hív, nem ír, amíg ÉN nem változom meg

hát szép.

2010. aug. 9. 11:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!