Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom mit csináljak h ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hkhjklélé kérdése:

Nem tudom mit csináljak h ne legyek féltékeny mindenre! Nem kéne az lennem de mégsem tudok ellene tenni mit csináljak?

Figyelt kérdés
2010. dec. 1. 12:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát.. ki ilyen, ki olyan! Te féltékeny típus vagy, nagyon nem tudsz ellene mit tenni,max legalább ne adj hangot a féltékenykedésednek, mert akkor még el is veszítheted kedvesed. Amúgy én is ilyen vagyok, és muszáj magamba folytani,mert tudom, hogy a páromnak nagyon fontos a bizalom. És egy csomószor csak én bonyolítom túl a dolgokat,meg szeretek kombinálni. :S
2010. dec. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
:S én is ilyen vagyok látok egy csajt és azt hiszem jobban teccik elkdezem mondani h biztos jobban bejön,,
2010. dec. 1. 13:29
 3/3 anonim válasza:
Első válaszoló: én is pontosan ugyan ilyen vagyok. :( Ez ellen nem nagyon lehet tenni. Megpróbálni lehet. A párom igy szeret amilyen vagyok. És ez nagyon jól esik. :)
2010. dec. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!