Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejönnél olyan emberrel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnél olyan emberrel, akinek nincs munkája?

Figyelt kérdés

Az egyik fiú barátom nem rég bevallotta, hogy kb. a 3. találkozásunk óta belém van zúgva (1,5 éve) és szeretné, ha adnék neki egy esélyt. Őszintén én is többet érzek iránta, mint barátság mert, nagyon sok mindenben hasonlítunk pl. fura a humorérzékünk, ugyanaz a hobbink, hasonló dolgokat szeretünk és sok esetben ugyanúgy gondolkodunk. Viszont van egy "hibája", amit nem értek és, ha teljesen őszinte akarok lenni zavar is benne. Volt egy aránylag jó munkahelye, amit 8 hónapja ott hagyott, mert szerinte nem fizették meg rendesen, de azóta se keresett másik helyet. A szülei nagyon jó módúak és amíg dolgozott tudott félretenni, szóval most abból él. Számomra furcsa, hogy egésznap csak sorozatokat néz meg a haverjaival lóg 24 évesen. Vannak céljai meg minden, de ezért nem akar megdolgozni, elvárja, hogy minden az ölébe hulljon. Nem azzal van a gond, hogy nincs jelenleg munkája, sokkal inkább, hogy megfelel neki így is. Bárkivel előfordulhat, hogy elveszíti az állásat és, ha átmenetileg nem dolgozik azt megértem, de nála nem ez a helyzet. Önmagában emiatt nem szeretném visszautasítani, mert nincs semmi közöm ahhoz, hogy miből tartja fenn magát, de egy ilyen sráccal lehetetlen számomra komolyan tervezni. Nekem fontos, hogy legyen munkám, ez ad egyfajta biztonságot és nem tudom megérteni neki hogyan felel meg ez az élet. Ti ilyen helyzetben adnátok esélyt a dolognak? Sok mindenben tényleg hasonló a gondolkozásunk, de ebben úgy tűnik nagyon nem és szerintem azért ez fontos dolog egy kapcsolatban.

24/L


2019. dec. 9. 12:22
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nem az zavarna, hogy épp nem dolgozik, hanem a hozzààllàsa. És ezért nem jönnék össze vele. Az ilyenekre nem lehet szàmítani, később simàn eltartatnà magàt veled is.

Mikor mi a férjemmel összejöttünk, mindketten tanultunk, nem volt munkahelyünk. De mikor kellett igenis dolgozni ment kevés pénzért is, ( ahogy én is) hogy előrébb tudjunk lépni. Mai napig ott van és dupla annyit keres , mint amivel kezdett.

2019. dec. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!