Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Madri00 kérdése:

A barátnőmnek a legjobb barátjával volt viszonya a múltban, szerintetek tartanom kéne ettől?

Figyelt kérdés

Még annak idején jöttünk össze, majd együtt is voltunk közel 3 évet, majd jött egy szakítás a részéről. Eltelt 1 év, majd újra beszélgetni, majd találkozgatni kezdtünk.

Ez alatt az idő alatt ő megismerkedett egy fiúval, akivel többször is volt szexuális élménye. A srácnak van most barátnője (nem túl stabil), de eljárnak a mai napig inni a párommal (ilyen bulikban nem szoktam jelen lenni), és ő a legjobb fiú barátja.

Szerintetek gyerekes gondolataim vannak, vagy lehet mitől tartanom?



2019. dec. 9. 21:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem feleslegesen aggodsz... a lanyok nem olyanok, hogy lefekudjenek random haversracokkal. Ez csak a ferfiakra jellemzo, hogy minden lanybaratjukat meg akarjak dugni.
2019. dec. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%

Le fognak pontozni ezért, de akivel randiztál, smároltál, szexeltél vagy jártál, az nem barát. Én sem tartom meg barátnak, pont azért, mert nem akarok belőle a későbbiekben félreértést és a párom "barátai" közül sem tűrtem meg soha ezeket. Az ellenkező nemű barátokat is csak úgy, hogy nem megy minden nap a dumcsi meg a kapcsolatunkról lelkizés és én is be vagyok mutatva neki. Az úgy oké, én is így szoktam.


Biztos valakinek ez belefér, de nekem nem férne. Ez van, ha nem tetszik, nem kell velem összejönni.

2019. dec. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
24%
Én nem járnék ezzel a csajjal. Többre tartom magam annál, hogy azt kelljen néznem, hogy azzal a gyerekkel haverkodik meg jár el iszogatni, aki rendszeresen ürített a szájába meg a puncijába. Abban is biztos lehetsz, hogy amint mosolyszünet lesz köztetek, másnap már a srác ágyában fog viháncolni.
2019. dec. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
16%
Elso, ez nem egy random haversrac, a dugopajtija volt...
2019. dec. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
55%
Negyes, igen, volt. De mostmar haversrac. Ha akarna meg vele dugni, nem lenne a mostani baratja. Szexeltek, aztan haverzonazta a sracot, mert valoszinu kiabrandult belole, mint ferfi.
2019. dec. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
34%
Hat nemtudom, mindenkinek szive joga, hogy kivel tart kapcsolatot, de en nem lennek ekkora palimadar, ha kiabrandult, ha nem.
2019. dec. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Rockarc ***** válasza:

Haszna semmi, ellenben lehet egy csomo problema belole. Bizony eleg magas kockazata van annak, hogy ujra az agyaban kot ki. Jol latod, ez mar rogton az elejetol megterheli a kapcsolatotokat. Sose kezdj olyannal, akinek nincs lezarva a multja, ez tipikusan ilyen.


Tudom, hogy ez mar amolyan vallasi kerdes, mindenki azt hisz, amit akar, de szerintem nem letezik baratsag no es ferfi kozott. Elobb utobb lesz belole valami tobb. Masok mashogy gondoljak. Ugyanugy, mint a megcsalasnal. Azok kozul is sokan megcsaljak a parjukat, akik korabban teljesen elutasitottak. Meg a konkret ember sem tudja megmondani, hogy kesobb mit fog tenni 5 ev mulva, amikor valaszut ele kerul. AZaz azt mondja teljes meggyozodessel, hogy o jobbra fog menni, amikor utkeresztezodeshez er, aztan megis balra megy, amikor helyzet van. Mert ugy alakul, olyan helyzet volt, stb. Van kockazat, kezeld ugy es donts.


43F

2019. dec. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én aggódnék. Egy az ha kiábrándult volna belőle minek megy el vele iszogatni!?Volt viszonyuk egymással ez kB olyan ha a pasi megunja a csaj át vagy összekapnaak ott van a bnőd akire ranyomulhat.
2019. dec. 10. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem sem tetszene ez, pedig én nő vagyok. Van egy barátnőm, akinek a legjobb fiúbarátjával voltak alkalmi összefekvések, de ők ilyen ovis-kori barátok, lefeküdtek két-háromszor nagyjából, amikor egyiküknek se volt senkije, aztán eldöntötték, hogy ez nem nekik való, és maradtak tovább barátok. Viszont náluk ez úgy működik, hogy egymás párjait is hívják magukkal, amikor mennek valahova, vannak néha kettesben is, de nagyon ritkán, és addigra már a párjaik mind ismerik a barátot, tudják, mire számíthatnak. Ilyen szituációban azt mondanám, hogy még oké, de az, hogy a barátnőd kb egy éve ismerte meg a pasit, az nagyon rövid idő ahhoz, hogy tényleg egy mély barátság alakuljon ki a szexuális vonzalom helyén. Nem támogatnám a dolgot, de ha mindenáron szeretné folytatni, akkor ahhoz ragaszkodnék, hogy én is megismerjem a srácot, lássam, hogyan viselkednek egymás mellett, milyenek ezek a bulik, satöbbi. Ha ellenkezik, az már sokat mond.
2019. dec. 10. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha valami jobban alakul köztetek,akkor ezt meg lehet beszelni, gondolom a lanytol tudod ergo nem csinal belole nagy titkot. En joban vagyok a volt baratommal es szoktunk neha talalkozni is. Most kb 1 hónapja vagyok egyutt a baratommal,beszeltunk rola es felajanlottam neki hogy talalkozhatunk harmasban is hogy lassa nincs miert aggodni. Erre mondta h igazabol nem tart ra igenyt mert nem aggódik.
2019. dec. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!