Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőmnek vagy a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmnek vagy a legjobb barátomnak higgyek? (Tényleg rámozdult volna. )

Figyelt kérdés

A barátnőm azt állítja, hogy a legjobb barátom, akivel együtt nőttem fel rámozdult, egész pontosan le akart vele feküdni.


Én a legkevésbé sem így ismerem őt, tudom, hogy nem hajtana olyan nőre aki kapcsolatban van, pláne nem ha az érintett a barátja.


Ugyanakkor a barátnőmet is nagyon szeretem és megbízom benne is, eddig mindig őszinte volt velem, legalábbis úgy tűnt.


Egyszerűen teljesen felőrölte az idegeimet ez a helyzet, nem akarok egy közel 20 éves barátságnak véget vetni, de a szerelmemet sem akarom elveszteni, igaz, hogy csak 3 hónapja vagyunk együtt, de így még nem szerettem nöt.


Szerintetek kinek adjak igazat? Vagy hogyan deríthetném ki?


Azt tudom, hogy a barátnőm nem igazán kedveli a barátaim egy részét, különösen azt akiről szó van, de azt nem nézném ki belőle, higy ilyen módon akarjon megszabadulni tőle.


2017. nov. 14. 19:10
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
0%
lehet csak keveri a trutyit így ezt nem lehet megmondani ! az eltén is van 1 ilyen nő 25/l
2017. nov. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
És mikor volt a haverodnak rá lehetősége, h leakart volna vele feküdni? Beszélgettek egyáltalán ők kettesben? Ha pedig nem személyesen akkor írásos nyomnak kellene lennie.
2017. nov. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

#2 Nem igazán írogattak, nem kedvelték egymást, amikor egy társaságban vagyunk se nagyon szólnak egymáshoz.


Amúgy lehetősége lett volna, mert fel kellett jönnie hozzánk a múlt héten, mivel itt hagyott valamit, és akkor a barátnőm volt csak itthon.

2017. nov. 14. 19:20
 4/22 A kérdező kommentje:
#1 Ez a bajom nekem is, semmi bizonyíték az esetre.
2017. nov. 14. 19:22
 5/22 anonim ***** válasza:
89%
Nem igazán írogattak, nem kedvelték egymást. magyarul utálják egymást szerintem akkor kamu az egész
2017. nov. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

"Nem igazán írogattak, nem kedvelték egymást, amikor egy társaságban vagyunk se nagyon szólnak egymáshoz."


Akkor kérlek a csajod akar bekavarni.

2017. nov. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Én is arra gondolok, hogy a barátnőm találta ki az egészet, de mi van ha most emiatt kidobom és kiderül, hogy mégis ő mondta az igazat?


Sajnos arra nincs lehetőség, hogy normálisan megbeszéljük, mert választás elé állított, vagy ő vagy a barátom.

2017. nov. 14. 19:28
 8/22 anonim ***** válasza:
92%
én dobnám 1 barátság többet ér mint 1 ilyen álnok hárpia
2017. nov. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
93%

Áhh.

Nem beszélgettek nem szeretik egymást a barátod nem mozdul olyan nőre akivel nincs szimpátia pláne a te barátnőd miért tenné.

Egy szarkavaróval jársz sajnos. Állítsd te választási lehetőség elé. Vagy elmondja, hogy ezt az egészet kitalálta vagy menjen a francba!

2017. nov. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
96%
Szinte száz-százalék, hogy a csajod találta ki. Nem kedveli a barátod, és ilyen drasztikus sztori után még van pofája kijelenteni, hogy vagy a 20 éves barátságod, vagy a 3 hónapos kapcsolatotok?! No comment. Nő vagyok, de bennem nem lenne egy darab másodlagos gondolat sem, hogy mit döntsek. Nőd még lesz millió, 20 éves barátságod viszont nem valószínű.
2017. nov. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!