Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom megbocsátani a legjobb barátnőmnek, hogy tönkretette a kapcsolatom! Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy év elején a legjobb barátnőm által megismertem egy férfit, később iszonyat szerelmes lettem belé. Én 23, a férfi 25. Már pár hete együtt voltunk, amikor barátnőm kérdezgette, hogy hogy haladnak a dolgok. Mondtam, hogy minden tökéletes, egyelőre még semmi OLYAN nem volt. Ezen kiakadt, és ittasan nekiesett a barátomnak(tudtom és kérésem nélkül) , hogy hogyhogy nem mászott még rám.

Onnantól kezdve már semmi nem volt olyan. Szét is mentünk nem sokkal később...

Azóta se tudom kiverni a fejemből a férfit, pedig már sok idő eltelt.

Barátnőmnek pedig ezt nem tudom megbocsátani, pedig probáltam, de egyszerűen állandóan ez jut eszembe.

Ti hogy éreznétek magatokat ilyen esetben?


2017. nov. 21. 09:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Borzasztóan érezném magam. 16 évesen elmegy egy ilyen, na de felnőtt fejjel?

Szerintem nem tudnék már barátkozni a barátnőmmel. Amúgy meg, lehet nem kell kiteregetni a tényleg jónak ígérkező kapcsolatokat, én legalábbis már ezt teszem. Mindent csak diszkréten, válaszokat barinőknek csak sejtetve. Tudod ez a MAGÁN ÉLET! Sajnos vigáyzni kell!

2017. nov. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
84%
Elég lett volna azt válaszolnod a kérdésére, hogy minden tökéletes.Nem kell részletekbe menően kiteregetni mindent.Jó lecke volt ez számodra.
2017. nov. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem gondolom, hogy probléma lenne, ha a LEGJOBB barátjával az ember intimebb részleteket is megoszt.

De egy olyan, aki nem tudja magában tartani a bizalmas információkat, meg önkényesen beavatkozik az én magánéletembe, nem hogy legjobb barátnak, de még barátnak sem kéne. Sok mindent el tudok nézni, de ez olyan dolog, ami nálam nem kérdéses, hogy a barátság azonnali megszűnéséhez vezetne.

Persze az is igaz, hogy aki egy ilyen miatt inkább elhagy, azzal lehet, hogy jobb is, ha nem lett komolyabb...

2017. nov. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
93%
Ha ennyitol szetmentek, hogy egy reszeg csaj dolgokat mond, akkor azert a kapcsolatert annyira nem kar, elhiheted.
2017. nov. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
84%
Én is azt mondom, ha emiatt romlott meg akkor azért nem kár. Ha nem emiatt romlott volna el akkor másnap valami másik baromság miatt.
2017. nov. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az jutott eszembe, hogy ha én férfiként szeretek egy nőt, összejövünk, aztán a piás barátnője számon kér, hogy még miért nem szexelünk, egyrészt kiröhögöm, másrészt ezért nem szakítanék a párommal. Ott más baj ( is) volt, nyugi...
2017. nov. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
84%

Szintén férfiként csatlakozok. Ha valaki bejön, akkor a kutyát nem érdekli, hogy valami részeg barátnője miről beszél. Még a legjobb barátom véleménye se érdekelne, ha olyat mondana. Ott más lehetett a háttérben.


Viszont a barátnő sem olyan jó barátnő, ha mindent kikotyog részegen. A továbbiakban biztos, hogy vigyáznék. Amúgy sem illik bizonyos dolgokat még a legjobb barátnőnek sem kibeszélni (mondjuk ez még belefér), mert az elsőnek a kapcsolatnak kell lennie. A legjobb barátnőnek és barátoknak maximum mellette. Én sem mondtam el soha semmi olyat a legjobb barátomnak, pedig tényleg férfiként is mindent megbeszélünk, és totál megértjük a másikat. De az első legjobb barátom és szerelmem mindig a kapcsolatomban lévő személy volt.


27F

2017. nov. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Igaz, valószínűleg nem csak ez volt az ok, de itt kezdődött, nagyon úgy tűnik. Én sem örültem volna ilyennek fordított esetben.

Akkor nem csak én érzem úgy, hogy ez így nem barátság.

2017. nov. 21. 09:59
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel viszont sok kérdésre választ kaptál. Milyen barát az ilyen? Milyen kapcsolat lett volna ez, ha ennyi elég hozzá, hogy vége legyen.
2017. nov. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez barátnő? Ilyen barátai legyenek az embernek, nem lesz szüksége ellenségekre. A lényeg az Kedves, hogy a barátnődnek tetszett vagy tetszik az ipse és így akarta megtudni, hogyan is álltok. Ótvar egy nő lehet. :)
2017. nov. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!