Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha a párom nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a párom nem tud boldoggá tenni?

Figyelt kérdés

Már több mint 1 éve együtt vagyok a párommal, akivel nagyon jó a kapcsolatunk, olyanok vagyunk mint a legjobb haverok és egyben szerelmesek is vagyunk egymásba. Azonban már egy ideje amikor szeretkezünk nem tudok elélvezni, az a helyzet, hogy miután elmegy a párom vége a szexnek, volt h pont azelőtt, mielőtt én is elélveztem volna, és emiatt nagyon ideges voltam, és fokozatosan a kedvem is elmegy a közös léttől. Próbáltam neki jelezni, h annyira nem jó ez, de nem változik semmit a helyzet. Ez az egész a kapcsolatunk rovására is megy talán, úgy érzem, néha elkap a depresszió meg elzárkózom előle.

Hogyan lehet ezen javítani?


2019. dec. 9. 22:09
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
89%
Ott, akkor mondd a barátodnak, hogy mit csináljon.
2019. dec. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
44%
Hogyan jelezted?
2019. dec. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
77%
Kommunikációval kéne kezdeni. Ha az nem segít, akkor nem tud magyarul.
2019. dec. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim válasza:
21%
Önmagadon kívül téged más nem képes boldoggá tenni. A boldogság egy tudatállapot.
2019. dec. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
Ti hogyan beszélnétek meg vele?
2019. dec. 9. 22:17
 6/36 anonim ***** válasza:
22%
Ferfiak nem jok a szexben, edes faxom ezt is fogadjunk egy uszadék fa irta, aki meg se mozdul, es e ferfit hibaztatja, hogy nem elegult ki.
2019. dec. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
70%
Hát, ha szakítotok, legközelebb egy távol-keleti gondolatolvasó nagymester guruval gyere össze, mivel kommunikálni nem nagyon szeretnél, a "találja csak ki magától" pedig nem életképes. Sosem.
2019. dec. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
64%

“Figyu Béla, mostanában nem élvezek el szex közben, légy szíves figyelj erre, hogy nekem is jó legyen.”


Ha nem teszi, lapát.

2019. dec. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
98%
Abban igaza van az egyik válaszolónak hogy ha csak ez a baj akkor nagy hülyeség lenne emiatt kukázni egy jól működő kapcsolatot. Egyébként a szexuális élet az idővel folyton változik egyébként, nem egy állandóan egyforma dolog. Lesztek még öregek, fáradtak, betegek stb, lesz még unalmas is, aztán pedig újra elképesztően tüzes. Most meg csak ennyi a probléma, nem nagy ügy. Beszélj vele nyíltan. Nem jó így neked és mit szeretnél majd pedig azt is mondd el neki hogyan lehetne szerinted javítani ezen. Fontos hogy ne csak addig jusson a beszélgetés, hogy ez így rossz, mert az nem visz előre. Egyébként ha túl hamar elsül, még ott a keze, amivel neked még segíthet. Vagy játékszerek vagy változtassatok pózok sorrendjén hogy te legyél az első.
2019. dec. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
90%
Hat nem sok fogalmad van rola. Az, hogy azt mondja neked jofejsegbol a no, hogy jo volt, nem sokat jelent :)
2019. dec. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!