Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha a párom nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a párom nem tud boldoggá tenni?

Figyelt kérdés

Már több mint 1 éve együtt vagyok a párommal, akivel nagyon jó a kapcsolatunk, olyanok vagyunk mint a legjobb haverok és egyben szerelmesek is vagyunk egymásba. Azonban már egy ideje amikor szeretkezünk nem tudok elélvezni, az a helyzet, hogy miután elmegy a párom vége a szexnek, volt h pont azelőtt, mielőtt én is elélveztem volna, és emiatt nagyon ideges voltam, és fokozatosan a kedvem is elmegy a közös léttől. Próbáltam neki jelezni, h annyira nem jó ez, de nem változik semmit a helyzet. Ez az egész a kapcsolatunk rovására is megy talán, úgy érzem, néha elkap a depresszió meg elzárkózom előle.

Hogyan lehet ezen javítani?


2019. dec. 9. 22:09
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem meg igaza van a másik 75 %-osnak.

A legtöbb férfi önző és sz..r az ágyban. És a vicc az, minél többet van a kapcsolatban, annál sz..rabb lesz. Elfelejti az előjátékot, meg hogy nem gumibaba a nő. A reszelés nem az én stílusom bocsesz.

Aztán jön az, hogy ez is a nő hibája, mert nem mondja. Baz...meg, ki mondta, hogy nem mondjuk? Meg amúgy is, a férfiaknak mindent el kell mondani szóról-szóra, mint a hülyegyerekeknek?? Ezzel magatok alatt vágjátok a fát, na meg azok a nők is, akik benyalnak nektek, férfiaknak. Hogy teljesen selejtesek vagytok érzékelni a nőket, hogy mi a jó nekünk. Hát a fületek mire van, a kezetek?

A kérdező pasija meg egyenesen.... Inkább nem írom le. Amúgy, jó, hogy mindenki azt írta válasznak, hogy a kérdező szólaljon meg, mikor tisztán oda van írva, hogy jelezte neki. Mi következik ebből, nem tudtok szöveget értelmezni és/vagy megint jöttetek "ezisanőhibája" szöveget nyomatni.

2019. dec. 10. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
85%

A párod tudja, hogy nem élvezel el? Tudja, észreveszi, mondod neki?

Következő alkalommal mondd meg neki, hogy addig ne tegye be amíg ki nem elégít.

Vagy először intézd el őt, második alkalmat tovább fogja bírni. Vagy egyszerűen mondd meg neki, hogy te még nem élveztél el, folytassa máshogy.

Mondd ki amit érzel ott és akkor.


Nem értem amúgy... Az én párom tökéletesen tisztában van vele, hogy volt e orgazmusom. Ha ő hamarabb elmegy, utána kielégít máshogy, de nem hagy úgy.

2019. dec. 10. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
Igen az a kérdés hogy tisztàban van-e vele hogy nincs orgazmusod. Volt baratom tok normalis volt emberkent de egy ido utan arra kezdett fokuszalni hogy minel inkabb ugy ahogy o szeretne es a kocsija beinditasara tobb idot szant mint ram. Van elojatek?
2019. dec. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:

Sok rosszindulatú hozzászólást is kaptál...

Ha jól olvasom, egy darabig rendben volt köztetek a szex, viszont az utóbbi időben nem figyel oda rád, vagyis arra, hogy neked is jó legyen.

Ennek alapnak kéne lenni - ez két emberről szól.

Jelezted felé, halló, én még nem mentem el...?

Muszáj lesz beszélned erről vele. Mondd el neki, ez lett, korábban de jó volt, azt szeretnéd, hogy... Remélhetőleg veszi a lapot.

2019. dec. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
En siman a kezebe adom a vibratoromat ez utan es akkor van vege, ha mindketten kielegultunk.
2019. dec. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
47%
#23 mond már meg honnan a jó istenbol tudja a szerencsétlen pasi hogy neked mi a jó ha nem mondod? Szerinted gondolat olvasók? Nem minden nő ugyanazt élvezi. A legtöbb nő pl el tud menni ha orálisan csinálják neki. Én nem. Mert nem vagyunk egyformák. Igen a férfiaknak könnyű mert az eltero anatómia miatt nekik akkor is van orgazmusuk ha te csak uszadek fa vagy. Az más kérdés hogy a minőség nem ugyanaz. De nekünk nőknek nem garantált. Nekem se ment eleinte de rájöttem hogy jó nekem és vagy úgy csinálom vagy mondom a páromnak mit szeretnék. Ilyen egyszerű. Nem a férfi tehet róla hogy te szerencsétlen vagy. Gondolom te magad sem tudod hogy hogy lenne jó, csak várod a sült galambot hogy egyszer valamelyik pasi rajojjon helyetted.
2019. dec. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:

Miből vontad le a következtetést, hogy a kérdező hölgy szerencsétlen?

Abból, hogy egy ideje - ezek szerint korábban rendben volt köztük a dolog - nem várja be a barátja, hogy ő is elmenjen, jelezte is, hogy neki nem jó így (nyilván nem) - mitől szerencsétlen? Mert hogy ezt írta: "egy ideje" illetve hogy elmegy a hapsi nem várja őt be. Tehát a nő uszadékfa.

Mert? Mert a hapsi önző?

2019. dec. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
Az a kommentem nem a kérdezőnek szólt. Jó hogy tudsz olvasni. :D
2019. dec. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:

Kiválóan olvasok, sőt szöveget is értelmezek.

A 23-as hozzászólónál ugyanez volt a helyzet. "A kocsija beindítására több időt szánt mint rám."

2019. dec. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
Azt a mostani 21esnek szántam. Gondolom azóta lett törölve komment.
2019. dec. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!