Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 35 éves házasként megnézem az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35 éves házasként megnézem az egyetemista lányokat, de mást nem teszek. Mekkora baj ez?

Figyelt kérdés

Soha nem voltam csajozós, 10 éve vagyunk együtt a feleségemmel. Soha nem csaltam meg, még csak nem is flörtöltem. Nőismerőseim sincsenek akikkel irogatni szoktam. Sok barátom konkrét lépéseket is tesz, megcsal, flörtöl, a neten ismerkedik. Én csak annyit csinálok, hogy megnézem önkéntelenül a csinos fiatal nőket. Egyszerűen odavisz a szemem. Pl konditeremben is nem tudok mit tenni, megnézem a formás popsikat. Autóban ülve is ha áll egy csinos nő a buszmegállóban, odafordulok.

Mennyire beteges és problémás ez? A feleségem eddig nem tette szóvá, de amióta gyerekünk lett azóta morog miatta. A húga szerint minden pasi ilyen, én legalább nem csinálok semmi rosszat, nézni meg nem bűn.

Szerintetek? Megcsalni soha nem fogom, de apám pont ilyen volt mint én, csak ő flörtölt és csajozott is. Már gyerekként is elítéltem és soha nem tudnám őt követni ezekben.


2019. dec. 11. 08:45
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

Amíg csak megnézed nincs ezzel baj, de ahogy írják is, a feleséged jelenlétében csak óvatosan, megjegyzést főleg ne tegyél senkire.

A nők is megnézik a pasikat.

eleve adott a helyzet bárhol sétálsz, igyekszel, bárkivel kommunikálsz, megnézed.

2019. dec. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs semmi bűn a nézésben. Egyedül azt nem tudnám tolerálni, ha a párom a jelenlétemben nézegetne más nőket és azt, ha ilyen feltűnő, kisebbségi módon bámulna meg egy-egy csinos nőt, pl utána fordulna az utcán, stb.
2019. dec. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, nem követsz el semmi rosszat. A férfiak megnézik a szép nőket, nem is feltétlenül tudatosan. Pláne egy konditeremben, ahol jó eséllyel nem bundában tesznek-vesznek körülötted. A feleséged szerintem azért kezdett morogni, mert a szülés után nyilván megváltozott a teste, ami a nőknek azért egy elég nagy megrázkódtatás jellemzően. Megroggyan az önbizalmuk, és érzékenyebbé válnak arra, ha a párjuk más nőket nézegetnek. Amúgy a jelenlétében szerintem igyekezz kialakítani a csőlátást, ha egyszer zavarja őt a dolog. Ha nincs ott, akkor nézni lehet, de nem stírölni meg nyálcsorgatni. :)
2019. dec. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
73%

Pár dolog:

- 35 évesen tényleg egy anonim oldal felhasználóinak kell eldönteniük helyetted, hogy "mekkora baj", amit csinálsz? Mint egy kisiskolás, komolyan...

- Ez az "egyetemista lányok" annyira ilyen prolis fétis. Semmi különleges nincs az egyetemista lányokban, amit egy hasonló korú nem egyetemista ne tudna. Maximum beképzeltebbek.

- Eleve honnan tudod, hogy a buszmegállóban álló lány egyetemista?!

2019. dec. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Az egyetemistát korra írtam példának! Magyarul a 18-24 éves korosztályt jelenti.
2019. dec. 11. 09:59
 16/26 anonim ***** válasza:
69%
Miert nem tudod ugy hogy a feleseged ne vegye eszre pl amikor nincs ott. Gondolom a gyerek utan az onbizalma sincs topon, majdha lesz egy kis sorhasad o meg milfkent helyes kigyurt pasikat nez meg melletted majd megerted.mondjuk igy is ugy tunik hogy te is feltekenykedsz
2019. dec. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
73%
Még 5-10 év és le is fekszel velük:)
2019. dec. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
A feleséged honnan tudja, hogy kit nézel, ott sétál melletted, te meg utánafordulsz a 20 éves lányoknak? Ha így van, akkor nagyon bunkó vagy, én is szólnék!
2019. dec. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
65%
Mindenkit meg kell nézni, sőtt beszélgetni kell, így a párod is jobban látja hogy nem fogod megcsalni, mivel lehetnél mással de vele vagy mert őt választottad:D
2019. dec. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 Rockarc ***** válasza:
81%

Szimpla tuskosag, amit csinalsz, csak meg gyartottal hozza ideologiat, hogy apad is meg ugyse csalnad meg stb. Magadat csapod be. A feleseged meg joggal morgolodik, kb olyan ez, mintha minden egyes alkalommal becsapnad elotte az ajtot.


Erdekes, hogy 35 evesen addig nem jutottal el az empatianak nevezett sportban, hogy kifogasok helyett valtoztass ezen a viselkedeseden. Csak igy tovabb, rombold csak le a kapcsolatodat azzal, hogy a felesegednek folyamatosan a lekebe taposol. O ilyen, vagy elfogadod, vagy nem. Erre mondhatod, hogy te meg ilyen vagy. Meg is van a valas receptje.


43F

2019. dec. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!