Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 35 éves házasként megnézem az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35 éves házasként megnézem az egyetemista lányokat, de mást nem teszek. Mekkora baj ez?

Figyelt kérdés

Soha nem voltam csajozós, 10 éve vagyunk együtt a feleségemmel. Soha nem csaltam meg, még csak nem is flörtöltem. Nőismerőseim sincsenek akikkel irogatni szoktam. Sok barátom konkrét lépéseket is tesz, megcsal, flörtöl, a neten ismerkedik. Én csak annyit csinálok, hogy megnézem önkéntelenül a csinos fiatal nőket. Egyszerűen odavisz a szemem. Pl konditeremben is nem tudok mit tenni, megnézem a formás popsikat. Autóban ülve is ha áll egy csinos nő a buszmegállóban, odafordulok.

Mennyire beteges és problémás ez? A feleségem eddig nem tette szóvá, de amióta gyerekünk lett azóta morog miatta. A húga szerint minden pasi ilyen, én legalább nem csinálok semmi rosszat, nézni meg nem bűn.

Szerintetek? Megcsalni soha nem fogom, de apám pont ilyen volt mint én, csak ő flörtölt és csajozott is. Már gyerekként is elítéltem és soha nem tudnám őt követni ezekben.


2019. dec. 11. 08:45
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
40%

#1-es és #20-as 😮😮

Szerelmes lettem ☺

Sok hozzászólást olvasgatok,sok helyen láttalak Titeket is és most már nem bírom magamban tartani. Igazi FÉRFIAK vagytok,köszönöm a magam és a többi nő nevében is ☺

Nem a bunkó hímneműek közé tartoztok.

2019. dec. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 Rockarc ***** válasza:

#21

Koszi. :)

Most akkor mi jon, feldobjunk egy penzermet, vagy hivjam ki a jegre a kommenttarsat, hogy megkuzdjunk Erted? :)

Valahogy csak el kell dontenunk, hogy ki legyen a befuto! :)


43F

2019. dec. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
62%

😁😁😁

Na jó,nekem már van befutóm,de annyira jó olvasni Titeket ☺

Örülök,ha valahol meglátom a neveteket ☺

Azt meg kifejezetten élvezem amikor egy hülyét "szét oltotok" 😂

2019. dec. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
77%
Rockarc tényleg rendesnek tűnik. Remélem sok hasonló férfi van még.:)
2019. dec. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Most hogy örömötökben le$2optátok egymást, az eredeti témával is foglalkozhatnátok mert a kérdező nem kíváncsi erre.
2019. dec. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Utolsó. Te is leszhophatnál egy talicska aprónégert 😁😁

Kérdező,nincs gáz ha megnézed őket,de ne a feleséged jelenlétében csorgasd a nyálad,mert az neki rohadt megalázó. Szerintem neked is rosszul esne,ha vele lennél ő meg guvvasztaná a szemét szép,fiatal ,izmos fiúkákra . Szerintem ti (tisztelet a kivételnek),nem veszitek észre,hogy nem futólag pillantotok a hölgyekre,hanem szemmel magatokévá teszitek ☺ ez van...

2019. dec. 12. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!