Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van jövője a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van jövője a kapcsolatunknak? (Egyetem)

Figyelt kérdés

A barátommal most leszünk együtt 2 éve. Mindketten budapestiek vagyunk, és Budapesten is tanulunk tovább. Amióta egy pár vagyunk rengeteg időt töltünk együtt, heti 3-4szer találkozunk. Én el se tudnám képzelni, hogy ne így legyen, vannak barátaink akikkel találkozgatunk, viszont mindketten úgy érezzük, hogy állandóan együtt akarunk lenni.

A probléma az, hogy ezen a héten nem tudunk találkozni az érettségi miatt, és emiatt feljött az a téma, hogy a Közszolgálatira fog járni, rendészettudományi karra, ahol ugye az első évben kötelező a bentlakás. Eddig annyit tudtam erről, hogy délutànonként kevesebb időnk lesz, plusz este 9-10kor már bent kell tartózkodnia, és talán az első pár hétben nagyobb lesz a szigorúság. Ma azonban azt mondta, hogy valószínű csak hétvégente fogunk tudni találkozni, mivel minden nap lesz rengeteg kötelező délutáni programjuk, és az első egy hónapban telefonjuk sem lesz, és el se hagyhatja az egyetem kollégiumát. Továbbá, hogy mivel messze lakunk mindketten a belvárostól, valószínű mind a 4 évet kollégiumban tölti.

Megijeszt ez az egész. Nagyon szeretem, de ha ez mind igaz, nem tudom hogy bírnám ki 4 évig azt, hogy hétköznap egyàtalán nem látom. Az az egy hónap valahogy még el is telne, viszont nagyon rossz lenne hogy hallani se hallanék róla semmit, félek hogy féltékeny és bizalmatlan lennék, és nem tudom hogy azután hogy állandóan együtt vagyunk, mennyire működne ha alig látnánk egymást. Amikor komolyan beszélgettünk erről, azt mondta, döntsem el hogy képes lennék e erre, mert ha nem, folosleges sokáig húzni ezt az egészet.

Szerintetek működhetne így? Teljesen kétségbe vagyok esve :( nagyon szeretem, nem akarom elveszíteni, de ez tényleg kicsit ijeszto, plane, hogy ha tenyleg minden nap sokaig tartanak az ottani programok, nagyon beszélgetni se tudnánk telefonom se ...:( köszönöm elore is a válaszokat.



2018. ápr. 24. 18:01
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
Ebből is látszik, h még gyerek vagy, mert EZ NEM EGY PROBLÉMA. Azért lenne az, mert “csak” hétvégente fogtok találkozi?! Uram segíts. Meg milyen szöveg eg, h “féltékeny és bizalmatlan lennél”? Magadban nem bíznál és nem a párodban. Ha ez miatt megy tönkre a kapcsolatotok, h csak hétvégén láthatod, akkor nem is volt olyan erős, és jobb is így...
2018. ápr. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
csak nekem fura ez a döntsd el kibírod-e?
2018. ápr. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ki kell próbálni.
2018. ápr. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
32%
Ha ilyenen gondolkodsz, akkor hagyd el! Barátodnak is szívességet teszel, ha elhagyod,mert ezekszerint számodra a 2 év nem ér annyit, h feláldozd: h csak hétvégén találkozzatok, és minimális kommunikáció hétköznap...
2018. ápr. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért ez már durva, hogy a 21. században nem lehet valakinél mobiltelefon.

A barátommal 4 éve távkapcsolatban élünk. 150km választ el bennünket. Mi is csak hétvégente tudunk találkozni. Eleinte nehéz lesz nektek főleg két év után, de a hétvégente találkozás simán kibírható. Mondjuk mi minden nap beszélünk egymással.


22/L

2018. ápr. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
84%

Vicces ilyet olvasni, amikor a párom Amerikában él és kb félévente egyszer tudunk találkozni egy hetet, és mégis működik. :) És hosszú távban gondolkodunk mindketten. Akkor is, ha kell még néhány év, mire ideköltözhet.


Az, hogy minden hétvégén találkozzak vele, számomra még csak álom. Neked meg bizalmatlanságot és féltékenységet szülne...


Nyilván neked ez nehéz lesz, mert nem így szoktál hozzá, de hidd el ez nem lehetetlen, és még így is egész jó helyzetben lesztek.

2018. ápr. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
71%
Hát babám, nőj fel. Ha dolgoztok majd, akkor sem tudtok folyton egymás seggében lenni. De azért az kicsit vicces, hogy ennyitől már kétségbeesel és mindenfélét vizionálsz.
2018. ápr. 25. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!