Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valójában mennyire fontos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valójában mennyire fontos, hogy egy nő tudjon nokedlit szaggatni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy elég sok kérdés van ebben a témában, szóval bocsi, ha már unjátok. Nem vagyok egy nagy konyhatündér, illetve csak főzni nem nagyon tudok, sütit sütni viszont kifejezetten szeretek. Fogalmamsincs hogyan kell elkezdeni egy babgulyást vagy éppen kiszaggatni a nokedlit, rántott és sült húson kivül mást nem igazán csináltam még, de azt nem lehet főzésnek nevezni. Nálatok ez így mennyire lenne kizáró ok egy párkapcsolatban?

24/L


2019. dec. 11. 17:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

"Csak nem mindegy milyen a hozzáállás. Hogy "nem tudod" és meg sem próbálod, vagy meg akarod csinálni"


De ebben hol a logika? Én nem tudok gitározni, meg sem próbálom, nem is akarok megtanulni. Akkor miért csináljam?


Kérdező, 3 választás van: szakács vagy, szopósqrva, vagy boldogan élsz egyedül.

2019. dec. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Férjnél vagyok mégsem tudok nokedlit szaggatni,viszont ő remekül tud,így nincs probléma.
2019. dec. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Èn se tudok nokedlit szaggatni.Szerencsére a párom szereti a sajtos tésztát. :D
2019. dec. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
55%
Tök nem érdekel.
2019. dec. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
2 tojásból szaggasd! 😁😁😁
2019. dec. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
42%
Valaki árulja már el nekem, mi az a sajtos tészta, mert ha az, aminek hangzik, az kegyetlen lehet.
2019. dec. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
42%
Gáz, ha egy nő nem tud főzni.
2019. dec. 12. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!