Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az ígéret mennyire tartható...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ígéret mennyire tartható be? Csak nekem ilyen fontos?

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk együtt,43 és 46 évesek vagyunk. Azt tapasztaltam, mint nő,hogy a párom amit megígér,nem mindig tudja betartani. Pl munkába sem,vállalkozó,és mondjuk megígéri ,hogy megy és megnéz- felmér valamit,és nem megy...eltolja napokra vagy örökre. Én ezt eddig csak figyelgettem,hogy miért.Most nekem is tett nagyon apróság ígéretet,de nem tartotta be..nem volt nagy dolog,inkább azon akadtam,hogy megígérte és mégsem tartotta be. Lehet eltúloztam,hogy nem tetszésemet nyilvánítottam...de ő tett egy kijelentést és azt szegte meg. Csak hogy értsétek,egy nagyvárosi nagyker,ahol őt lenézték,én is tudom...és azt mondta,hogy soha nem megy oda..ma pedig mégis onnan vásárolt...nekem ez csalódás volt..de mondjátok,hogy én túloztam el..???
2019. nov. 9. 18:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Az ilyet én sem komázom. Akkor inkább ne ígérjen semmit.
2019. nov. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mármint hogy az ígérte, nem megy be egy boltba többé, aztán mégis bement?
2019. nov. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Igen,és hogy többet onnan nem vásárol.És ma mégis megtette,úgy hogy elment egy ugyanolyan nagyker mellett útban oda....A baj,az,hogy megígérte...mint már sokszor ilyen kis apróságot...és a bizalom ..szóval a bizalmam már kezd inogni.
2019. nov. 9. 18:34
 4/14 anonim ***** válasza:
Az a vásárlás szerintem nem lényeges. Kérdés, hogy a többi ígérete, és azok nem betartása, milyen súlyú. Alighanem súlyosabb... Akkor pedig az én szememben megbízhatatlan.
2019. nov. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Pontosan,a többi súlyosabb,természetesen jelenleg ő van megsértődve,mert megbántottam. A súlyát nem érzi a dolgoknak szerintem.( az alkoholfüggőség miatt ).
2019. nov. 9. 19:13
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Jól értem, hogy a párod alkoholista és neked mégis az a legnagyobb gondod, hogy elment vásárolni egy olyan helyre, amire azt mondta, hogy soha többet? :D
2019. nov. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Savlekotő ***** válasza:
Egyet értek az utolsóval,leállunk egy alkesszel,és az baj h vásárol ott ahol nem fog mert megígérte,alkoholista szava se őszinte onnantól,kettő 40 felett több ész kéne :(
2019. nov. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Akkor egy alkoholista szavára nem kell adni? Tehát csak igérget igérget,de nincs teljesítmény....jól értem?
2019. nov. 9. 20:43
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem minden alkoholista ilyen, de ő ilyen.

Ám, itt a baj nem abban van, hogy ígér valamit, de nem tartja be, hanem hogy ALKOOLISTAként ígéri.

2019. nov. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
60%

Segítenek neked vagy egyedül vagy ilyen értetlen?

Az, hogy nem tartja be az ígéreteit, az sehol sincs ahhoz képest, hogy alkoholista. Ez a legnagyobb baj!

2019. nov. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!