Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti miért csaltátok meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti miért csaltátok meg a szerelmeteket/ barátotokat/barátnőtöket?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Érdekel, hogy Ti milyen okból csaltátok meg (ha volt ilyen) az egykori /jelenlegi párotokat, barátotokat, barátnőtöket? Mi volt az oka ?



2019. jún. 15. 21:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
26%
Soha nem csaltam meg senkit.
2019. jún. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
16%
Nem hiszek a monogámiában. A jóisten megáldott egy jó külsővel, helyes arccal, munkám is olyan hogy akarva akaratlanul belekeveredek... miért ne használjam ki?!
2019. jún. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
62%
A férjemmel tinik voltunk amikor össze jöttünk. Akkor én jobban szerettem őt mint ő engem. Egyszer lebukott, hogy flörtölt egy csajjal. Nem tudom, hogy volt e köztük vmi de kidobtam. Nagyon fájt. Utána eltelt x idő és újra osszejöttünk. Akkor viszont ő lelkesebb volt mint én. Nálam felbukkant az első nagy szerelmem és megtörtént. De valahogy mégis meg tudtuk menteni ezt a kapcsolatot. Szeretem és ő is, azóta elvett. Soha többé nem tenném meg.
2019. jún. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
26%

Két párkapcsolatom volt eddig, mindkét esetben ők csaltak meg engem, miközben hazavártam őket, aggódtam értük, gyereket szerettem volna tőlük. Magyarán feldughatom magamnak a nagy becsű hűségemet, mert mellettük eszem ágába sem jutott volna más nőkre ránézni.

Ma, azaz lassan 36 évesen kicsit másképp értelmezek egy párkapcsolatot. Ha jól működik egy kapcsolat, s ha közben adott lenne egy lehetőség, akkor bizony kihasználnám. Akár egy kósza kefélésre is. Gátlástalanul, lelkiismeret-furdalás nélkül.

Elnézve, hogy miféle moslék alakokhoz képesek mostanában a nők ragaszkodni, egy kis megcsaláska csak egy apró morzsaszem, amit simán elnéznek fűnek-fának.

Nekem a legbosszantóbb, hogy saját magamat köpöm képen, de ha ez az ára, akkor legyen...

2019. jún. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

# 1:

A kérdés azoknak szólt akik megcsalták a párjukat. Tehát köszönöm az ilyen jellegű hozzászólásokat is, de főleg azok véleményére vagyok kíváncsi akik félreléptek. :)

2019. jún. 15. 22:54
 6/14 anonim ***** válasza:
86%

én nem csaltam meg klasszikus értelemben, csak csókolóztam másvalakivel.

Azért, mert a barátommal köztünk sosem volt igazi szenvedélyes szerelem, inkább egy nagyon mély barátságnak nevezném. Ennek okán a szex sem olyan, ahogy a nagy könyvben meg van írva. És valahol ez nagyon hiányzik nekem.

2019. jún. 16. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
76%

Többféle ok volt:

1. Először csak megsajnáltam a nőt, azért kezdtük a viszonyt. Aztán ráéreztem az ízére. De elég gyorsan ki is ábrándultam.

2. Egy ex. Nagyon szerettem, már már szerelmes voltam belé. Ebből bonyolult helyzet lett. Végül belőle is kiábrándultam.

3. Tálcán kínálta magát. Sosem gondoltam, hogy lehet olyan jó a szex mint vele volt. Vele később összejöttünk, ő szakított velem.

4. Nagyon beindultunk egymásra

5. Nagyon tetszett, és láttam hogy ő is jól érzi magát velem


Amit kiemelnék, mert semelyik nő nem érti, ezért majd jól le leszek pontozva, mert a pontozást sem értik: az első esetet kivéve minannyiszor elég jónak éreztem a jelenlegi párom is.

2019. jún. 16. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Utolsó, ha jól értem 5 alkalommal csaltad meg az akkori partnereidet?
2019. jún. 16. 02:40
 9/14 anonim ***** válasza:
27%

8: igen, mondjuk úgy hogy 5 pár héttől pár hónapig tartó viszonyom volt 3 párkapcsolat alatt. Ezen kívül volt jópár másik kapcsolatom is ahol nem csaltam.


Egyébként rosszul írtam eredetileg, a második a kivétel, csak ott volt hogy nem éreztem jónak a párkapcsolatomat, a többi esetben bőven elég jó volt a párom, vagy másképp mondva teljesen jó volt az akkori párkapcsolatom.

2019. jún. 16. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
38%
Nem hiszek a hosszútávú monogám kapcsolatokban, a lehetőségeket meg addig kell kihasználni amíg fiatal vagyok. Majd nagymama koromban ráérek rendes lenni.
2019. jún. 16. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!