Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti elengednétek külföldre a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elengednétek külföldre a barátotokat?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

legyen az en nevem Jani. Legjobb barátom legyen Laci. Az ő baratnoje pedig Ica.

Nos a kovetkezo a helyzet:

Jelenleg kulfoldon elek baratnommel eleg ritkan latogatunk haza, ezert baratnom kitalalza hogy meglepi a legjobb baratnojet illetve akkor enis anlrgjobb baratomaz karacsonyra azzal hogy egy rovid hetvegere meghivjuk oket hozzank kulfoldre.

Termeszetesen teljes kulon szobaba lesznek a hotelbe. Mivel egyszerubb es nekik is konnyebb igy egyutt repulnek(hisz mindkettonek az elso)

Aminz elmondtam Lacinak hogy ez a karacsonyi ajandeka nagyon megorult.

Viszont a problema az, hogy Ica nem engedi el Lacit hozzam.

Igy ezaltal nem mer jonni nehogy haragudas veszkedes legyen mert mar igyis vesueledes megy.

2 eve a baratnoje ica.

mi tobb mint 10 eve vagyunk baratok igy szerettem volna ha eljon hozzam. Mindent kifizettem mar elore visuont most Ica nem engedi.

Gondolom nem a feltekenyseg miatt nem engedi hisz aztmondta ha o is vehetne magadnak repulojegyet akkor johet... De nelkule nem, mert nem voltak nyaralni sem.

(Ez nem egy nyaralas, hanem egy hetvege baratommal ahol elmennenk edzeni,kajalni)

viszont hely hianyaban illetve annak tekinteteben, hogy baratnom baratnojenek a csavoja se jon.

hisz a baratainkra vagyunk kivancsiak.



Nos mi a velemenyetek?

Ti elengednetek Lacit egy hetvegere? Teljesen bulimentes, alkoholz sem iszom.

Laci edesanyja is azt javasolja hogy persze jojjon,hisz hulye nlenne kihagyni


Egyaltalan nemgondoltam bele ilyen problema lenne az egeszbol hisz mi ezt baratnommel megbeszeltul o sem parazna ezen.

Konkretan szerintem itt a problema az irigyseg hisz o sem volt meg kulfoldon. viszont mondtam hogy nyaron ketten is kijohetnek akar 1-2hetre ami mar nyaralas is lehet.

Jelenleg az a helyzet hogy igy ez miatt lelett mondva az ajandek es nemfog jonni Ica miatt.


2019. dec. 11. 23:26
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%

Èn elengednèm, nyílván fogva nem tarthatom, de nekem se tetszene a dolog, ès gyanítom, hogy a párom nem is menne nèlkülem.

Nem arról van szó, hogy nem lehet egymás nèlkül megmozdulni sem, de azèrt van egy határ, amit átlèpve már nem kelt jó èrzèseket a másikban.

Szerintem ez az ajándèk ötlet nem volt valami jó, párokat tènyleg nem illik így szètválasztani. Az külön rossz, hogyha ők nem voltak nyaralni sem, aztán most a párja csak úgy kiruccan, mert ő kapta ajcsiba...teljesen èrthető, hogy ez Icának rosszul esik. Ès az is teljesen èrthető, hogy Laci ezt figyelembe veszi.

Ha a barátaitokra vagytok kíváncsiak, igazgatók ti haza, ne a pár egyik tagját hívjatok csak el.

2019. dec. 12. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:

masfel naprol vam szo. Es hazafele veluk egyutt utaznank termeszetesen.

nincs lehetosegunk sem parokba kihozni illetve nem is szeretnenk fizetni a par masik felenek legfokepp nem is ismerjuk es nem 2 forintrol van szo

2019. dec. 12. 00:35
 13/30 anonim ***** válasza:
100%
#10 jó, kérdező, a ti kapcsolatotok ilyen, másé meg másmilyen és ha a barátod, erre tekintettel vagy
2019. dec. 12. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:

ertem az lehet.

Viszont a baratom szeretne jonni. de tobb ember velemenyere is kivancsi vagyok. Aki irt nemkelll tobbszor.

2019. dec. 12. 00:38
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
Persze szeretne. De tekintettel van a párjára, ès inkább lemondta. Őt tartja fontosabbnak az utazásnál. Tartsd tiszteletben.
2019. dec. 12. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
0%

Hat szerintem igy hogy ti fizetitek fura de persze nem latsz bele a kapcsolatukba

Lehet ba...a a csoret a csajnakhogy ot nem hivtatok, ergo nem vagytok joban vele, de megertem h miert nem tettetek. Fura ha igy ossze van nove egy par. Egy eskuvo meg egy mas dolog, ott sztem egyertelmu h parokat hivunk, az megsem egy utazas ara...

2019. dec. 12. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:

Hat igen ez csak egy hetvege ahol besuelgetnenk edzenenk. Nem tobb...

Igen eskuvonek azert koze nincs ehhez.

Azert nem jonne igy mert mar most veszekedik vele a baratnoje es nem szeretne hogy folyamatosana fejehez vagna ezt.

2019. dec. 12. 00:44
 18/30 anonim ***** válasza:
6%
Megértelek kérdező, attól, mert valakinek párja van nem szűnik meg egyén lenni, és nincsenek összeragasztva sem. 2 napról van szó, nem 2 hónapra hívtad meg, ennyi mindenkinek bele kellene hogy férjen.
2019. dec. 12. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem meg nagyon is arról van szó hogy féltékeny. Gondolj már bele, azért akar menni ő is hogy ne legyen kettesben azzal a másik csajjal. Amúgy érthető is, elég fura hogy így négyesben bandaztok. Talán külön külön kellett volna meghivni őket.
2019. dec. 12. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon nincs edzőterem vagy mi? Úgy odáig vagy, hogy elviszed edzeni a haverodat, mintha legalábbis a Niagara vízeséshez mennétek. Ha már meghívsz magadhoz valakit, csináljatok olyat, ami valami helyi specialitás. Amúgy idiótán intéztétek ezt az egészet. Mielőtt kifizettek mindent, érdemes lett volna egyeztetni az érintettekkel. Tényleg nem illik a párnak csak az egyik tagját meghívni. Erre nincs racionális magyarázat, nem illik és kész. Ha ez így már sok anyagilag, akkor ez az ajándék nem jó. Mi egyébként megoldanánk úgy, hogy mennénk együtt, a saját részemet fizetném én. Amíg a fiúk edzenek, én elmennék városnézésre, múzeumba, shoppingolni, beülnék egy , stb. Nem vagyok elveszve egy felfedeznivaló városban.
2019. dec. 12. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!