Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti elengednétek külföldre a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elengednétek külföldre a barátotokat?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

legyen az en nevem Jani. Legjobb barátom legyen Laci. Az ő baratnoje pedig Ica.

Nos a kovetkezo a helyzet:

Jelenleg kulfoldon elek baratnommel eleg ritkan latogatunk haza, ezert baratnom kitalalza hogy meglepi a legjobb baratnojet illetve akkor enis anlrgjobb baratomaz karacsonyra azzal hogy egy rovid hetvegere meghivjuk oket hozzank kulfoldre.

Termeszetesen teljes kulon szobaba lesznek a hotelbe. Mivel egyszerubb es nekik is konnyebb igy egyutt repulnek(hisz mindkettonek az elso)

Aminz elmondtam Lacinak hogy ez a karacsonyi ajandeka nagyon megorult.

Viszont a problema az, hogy Ica nem engedi el Lacit hozzam.

Igy ezaltal nem mer jonni nehogy haragudas veszkedes legyen mert mar igyis vesueledes megy.

2 eve a baratnoje ica.

mi tobb mint 10 eve vagyunk baratok igy szerettem volna ha eljon hozzam. Mindent kifizettem mar elore visuont most Ica nem engedi.

Gondolom nem a feltekenyseg miatt nem engedi hisz aztmondta ha o is vehetne magadnak repulojegyet akkor johet... De nelkule nem, mert nem voltak nyaralni sem.

(Ez nem egy nyaralas, hanem egy hetvege baratommal ahol elmennenk edzeni,kajalni)

viszont hely hianyaban illetve annak tekinteteben, hogy baratnom baratnojenek a csavoja se jon.

hisz a baratainkra vagyunk kivancsiak.



Nos mi a velemenyetek?

Ti elengednetek Lacit egy hetvegere? Teljesen bulimentes, alkoholz sem iszom.

Laci edesanyja is azt javasolja hogy persze jojjon,hisz hulye nlenne kihagyni


Egyaltalan nemgondoltam bele ilyen problema lenne az egeszbol hisz mi ezt baratnommel megbeszeltul o sem parazna ezen.

Konkretan szerintem itt a problema az irigyseg hisz o sem volt meg kulfoldon. viszont mondtam hogy nyaron ketten is kijohetnek akar 1-2hetre ami mar nyaralas is lehet.

Jelenleg az a helyzet hogy igy ez miatt lelett mondva az ajandek es nemfog jonni Ica miatt.


2019. dec. 11. 23:26
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem Ica tipikusan az a nő, aki még azon is megsértődik, ha a sarki boltba nélküle ugrik le a barátja. Nem szabad ennyire megfojtani a másikat, ez az ami igazán "illetlen". Sajnos te nem tudsz mit tenni, Lacinak kéne végre tököt növeszteni és kiállni saját magáért.
2019. dec. 12. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is bunkóság egy párnak csak az egyik tagját hívni. Más az, ha udvariasságból meghívod mindkettőjüket, aztán mielőtt még bármi ki lenne fizetve vagy el lenne intézve, Ica szólna, hogy sajnos nem tud menni, mert xy dolga van, de igazából csak nem szeretne, mert tudja, hogy a párjával vagy jóban és őt csak udvariasságból hívtad és más, ha eleve meg sem hívod. Nem azt mondom, hogy ha valakinek párja van, akkor onnantól együtt járjanak sz#rni is, de vannak olyan helyzetek, ahol illik figyelembe venni, hogy xy haverhoz a párja is "jár" (esküvő vagy más nagyobb, hivatalosabb események, hosszabb, külföldi utazás, nagyobb összejövetelek).
2019. dec. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg nem illendő egy pár egyik tagját hívni csak, főleg ha már régóta együtt vannak.


Az egész dolgot úgy kellett volna megszervezni, hogy előre megkérdezed kijönnének-e hozzád ketten és ha igen akkor mindkettejüket meghívni. Így teljesen érthető a reakció.


Ha velem történne ilyen, hogy a barátomat meghívja a barátja külföldre nekem is kicsit rosszul esne és nem is azért, mert nem voltam még külföldön, mert voltanm már, hanem épp azért mert úgy érezném az x éve legjobb barátja nem kíváncsi rám, akivel már évek óta együtt van a legjobb barátja.


Másrészről pedig azért, hogy edzeni menjetek nem kell kiutazni, menjetek várost nézni stb. Ha pedig elmennétek kettesben valahova, a barátnője is ellehetne, elmenne például megnézni a helyi boltokat.

2019. dec. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
22%

Sosem értettem ezt a mi pár vagyunk, csak együtt megyünk dolgot , Simán elengedném Lacit,számomra már az elengedés szó is furcsa, az én "Lacim" simán ment így el baráthoz. Lacim nem gyerek, és nem az anyja vagyok, hogy tiltogassak dolgokat , vagy "csak " hisztikézzek, Ha Jani nem az én barátom, alig ismerem, minek menjek kerékkötőnek, érezzék jól magukat, kell az az idő amit a baráttal tölt, én is voltam nélküle barátnőnél külföldön, benne sem merült fel egy percig sem, hogy nem kéne mennem nélküle . 21 éve vagyunk együtt ( 47N), és ez fiatal korunk óta természetes, hogy nem tiltogatunk hülyeségeket, és gerjesztjük a feszültséget olyasmin amin nagyon nem érdemes , nem attól lesz jó egy kapcsolat, hogy össze vannak láncolva a felek.

aki meg azon problémázott, hogy mi az hogy eddzeni fognak, azt sem értem, ha ebben érzik jól magukat ez közös kedvtelés mi a gond???

2019. dec. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen utolso kommentelo. Teljesen igazad van.

Termeszetesen fontos a edzes szamunkra hisz e egy kozos kikapcsolodas. Termeszrtesen mas program is van, de semmi olyan ami miatt rosszul erezhetne magat Ica*.

Aki esetleg olyan valaszon volt, hogy nem engedne vagy hasonlo valoszinu akkot nem eleg reszletet irtam le hogy egyertelmu legyen.

Koszonom

2019. dec. 12. 13:13
 26/30 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, szerintem meg érthetően leírtad :))

24-es voltam

2019. dec. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%
Minek írtad ki ha nem bírod elviselni az ellenkező véleményt? Mindenki kulturáltan írt.
2019. dec. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
0%
Nehéz elképzelni, hogy valaki annyira társfüggő, hogy ne tudna két napot a barátja nélkül kibírni. Abban a két napban nem tudja magát elfoglalni? Hihetetlen...
2019. dec. 13. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
0%
Pontozzatok csak le, csicskák ^^
2019. dec. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
0%
Na akkor még ez is legyen 0%os. A jóból sosem elég.
2019. dec. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!